ZOSTAŁO 100 DNI DO LATA – ROZPOCZNIJ ZABIEGI NA CIAŁO IDEALNE NA WIOSNĘ

Szukasz zabiegów na wiosnę, które przygotują Twoje ciało na cieplejsze pory roku? Wraz z końcem sezonu zimowego przychodzi bowiem wreszcie czas nie tylko na odświeżenie naszej garderoby, ale również na zadbanie o kondycję i stan naszej skóry. Dla wielu osób okres zimowy wiąże się z mniejszą aktywnością fizyczną przez co mogą pojawić się dodatkowe kilogramy, a na udach i pośladkach widoczna tzw. pomarańczowa skórka. Mniejsze temperatury oraz chłód mogą prowadzić do przesuszenia skóry oraz utraty jej jędrności.

Spis treści:

Jakie procedury wybrać?
Endermologia
Fala uderzeniowa
Pakiety

JAKIE ZABIEGI WARTO PRZEPROWADZIĆ WIOSNĄ, ABY PRZYGOTOWAĆ SWOJE CIAŁO NA LATO?

Wiosna to idealny moment, aby zainteresować się zabiegami, które będą zapobiegać wyżej wspomnianym problemom oraz stanowią doskonałą metodę, aby poprawić wygląd naszego ciała i zwiększyć dobre dobre samopoczucie. Nie tylko pomagają one w redukcji tkanki tłuszczowej i cellulitu, ale także poprawiają krążenie krwi, co może prowadzić do uelastycznienia skóry i zwiększenia jej jędrności. W Klinice SKINSPACE do dyspozycji naszych Pacjentów mamy na to swoje sposoby.


ENDERMOLOGIA

Mogę zdecydowanie stwierdzić, że endermologia jest to jeden z zabiegów na ciało, który w sposób bezinwazyjny jest w stanie zagęścić oraz ujędrnić skórę. W końcu nie bez znaczenia jest to, że przy zabiegu wykorzystujemy najnowszą technologię do mechanicznej stymulacji komórek. Dzięki temu, że działamy na zasadzie masażu próżniowego zabieg jest w stanie pobudzić krążenie oraz metabolizm. Dodatkowo poprzez stymulację fibroblastów powoduje on zwiększoną produkcję kolagenu i elastyny, co przyczynia się do zagęszczenia skóry i poprawy jej napięcia. Co więcej, oprócz wyżej wymienionych korzyści endermologia może pomóc w niwelowaniu obrzęków, eliminacji toksyn z organizmu oraz zwalcza dolegliwości bólowe mięśni. Lepiej być nie może!

Przechodząc do przebiegu zabiegu endermologii, musimy mieć na uwadze, że do jego wykonania potrzebny jest odpowiedni kombinezon ochronny, który przede wszystkim zabezpiecza skórę przed bezpośrednim kontaktem z głowicą i dzięki czemu unikamy podrażnień. Podczas zabiegu używamy specjalnej głowicy, która powoduje, że fałd skóry jest jednocześnie delikatnie wciągany i puszczany między rolki, co skutkuje rozmasowaniem powierzchniowych oraz głębokich tkanek skóry. Do każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie, więc zabieg ten jest wykonywany na całym ciele lub określonej partii z odpowiednio dobraną mocą zasysania, jak i wielkością rolki. W każdym przypadku działamy indywidualnie, aby osiągnąć jak najlepsze rezultaty zabiegu.

FALA UDERZENIOWA

Wiele z was już teraz pyta, jak poradzić sobie z niechcianymi centymetrami czy cellulitem. W tym przypadku idealnie sprawdzi się fala uderzeniowa. Jest to jedna z technologii, która wykorzystuje w swoim działaniu skoncentrowaną falę akustyczną wytwarzającą impulsy rozpraszające się po ciele, które docierają do tkanki podskórnej. Zabieg fali uderzeniowej skoncentrowany jest na dane partie ciała: brzuch, boczki, pośladki, uda przód, uda tył lub ramiona. Dzięki temu działamy w konkretne miejsce, gdzie zalega nam najwięcej nagromadzonej tkanki tłuszczowej bądź cellulit.

I tutaj bardzo ważną kwestią jest to, że fala uderzeniowa musi być wykonana w duecie z endermologią! W przypadku braku przedrenowania rozbitej przez falę uderzeniową tkanki tłuszczowej możemy uzyskać odwrotny efekt od oczekiwanego – a tego zdecydowanie nie chcemy. Dlatego na samym początku działamy falą uderzeniową, która silnie rozbije nam komórki tłuszczowe, a następnie przystępujemy do endermologii, która odprowadzi wszystkie toksyny oraz nasze rozbite komórki do węzłów chłonnych, gdzie zostaną usunięte z organizmu. Dzięki temu uzyskamy najlepsze działanie ujędrniające, antycellulitowe i modelujące sylwetkę.

PAKIETY ZABIEGOWE IDEALNE NA WIOSNĘ

Zabiegi na wiosnę, dostępne w pakiecie, są zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem w kompleksowym podejściu do poprawy skóry na ciele, jej kondycji oraz doprowadzenia do tego, aby jej struktura była napięta, zagęszczona i gładka. Działamy tak, aby nasze Pacjentki uzyskały jak najlepsze efekty, dlatego w Klinice SKINSPACE znajdziecie idealne połączenia dostosowane do każdych potrzeb skóry ciała.:

PAKIET 10x zabieg Endermologia:

Gdy zależy Ci na poprawie jakości skóry, na jej gładkiej strukturze, niwelowaniu cellulitu oraz obrzęków – MAMY NA TO PLAN! Endermologia to zdecydowanie zabieg, który pokocha Twoja skóra oraz ciało. Ta bezinwazyjna procedura sprawdzi się idealnie dla osób, które chcą w szybki sposób wymodelować swoją sylwetkę, ujędrnić skórę i pozbyć się obrzęków.

PAKIET 2 W 1 (5x Endermologia + 5x fala uderzeniowa):

Pakiet ten zawiera połączenie duetu doskonałego! Połączenie tych dwóch technologii doskonale się uzupełnia i pozwala na osiągnięcie zamierzonych rezultatów w szybszym czasie. Zabieg jest polecany osobom, które chcą wyeliminować zalegającą tkankę tłuszczową, zmniejszyć cellulit, ujędrnić skórę a dodatkowo usunąć nadmiar wody z organizmu oraz przedrenować ciało. Dzięki temu skóra stanie się gładka i jędrna. Ilość zabiegów w tym pakiecie sprawdzi się dla każdego, kto ma niewiele czasu, a chciałby w widoczny sposób poprawić stan skóry ciała, a także jako seria przypominająca po wcześniej zakończonych pakietach zabiegowych na ciało.

PAKIET 3 W 1 (8x Endermologia + 6x fala uderzeniowa + 1x lipoliza):

Oprócz korzyści z połączenia Endermologii oraz fali uderzeniowej w pakiecie tym przygotowaliśmy dodatkowe działanie dla osób, które borykają się z miejscowo nagromadzoną tkanką tłuszczową. Doskonałym rozwiązaniem w tym przypadku będzie poszerzenie pakietu o lipolizę iniekcyjną. To dzięki niej możemy pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej z newralgicznych miejsc, takich jak: dolna partia brzucha, boczki, bryczesy czy nad kolanami. Pakiet ten najczęściej jest wybierany przez osoby, które rozpoczynają zabiegi na ciało.

PAKIET COMPLEX (10x Endermologia + 10x fala uderzeniowa + miesięczna kuracja MEDILAGE Anti-Cellulite lub Metabolisme):

Nasza najbardziej rozbudowana opcja, dla najbardziej wymagających potrzeb naszych Pacjentów. Pakiet ten oprócz mocnego działania na ujędrnienie i redukcję tkanki tłuszczowej dzięki zastosowaniu połączenia pełnej serii zabiegowej Endermologii i fali uderzeniowej dodatkowo sprawdzi się dla osób, które chcą zadbać o wsparcie pięknej i zdrowej skóry od wewnątrz w postaci odpowiednio dobranej celowanej suplementacji, która stanowi doskonałe uzupełnienie każdego planu zabiegowego. Stawiamy tutaj na metodę, która w najlepszy sposób wzmocni plan terapii dopasowanej do aktualnych potrzeb naszego organizmu, oraz poprawi jakość skóry ciała. Suplementy te wspomogą w walce z cellulitem i poprawią metabolizm. Z tak dobranym planem zabiegowym możesz być pewna, że zamierzone efekty pojawią się szybciej niż myślisz!

Niech nadchodzący sezon będzie dla Ciebie okazją do zadbania o Twoje ciało. Przygotuj się na wiosenne i letnie odkrycia, ciesząc się pięknym stanem swojej skóry i pewnością siebie. Jestem pewna, że dzięki zabiegom na ciało poczujesz się gotowa/gotów na nowe wyzwania i przygody, jakie przynosi ze sobą okres wiosenno-letni.

Tekst przygotowała:

Klaudia Kordaś – kosmetolog, specjalistka od zabiegów na ciało w Klinice SKINSPACE