Zespół

IZABELA BAGIŃSKA

Specjalizuję się w zabiegach dla skór, które wymagają więcej zaangażowania ze strony specjalisty jak i samego pacjenta. Uważam, że to, co dzieje się na naszej skórze jest odzwierciedleniem pracy całego organizmu, dlatego zawsze szukam przyczyny powstawania niedoskonałości skórnych nie tylko w pielęgnacji kosmetycznej, ale również w stylu życia, badaniach hormonalnych, nietolerancjach pokarmowych, odporności na stres.

Doświadczenia moich pacjentów udowodniły, że nie ma rzeczy niemożliwych a sama jestem najlepszym potwierdzeniem, ponieważ borykam się z AZS. Chcę pomagać, poprawiam to, z czym pacjent nie poradzi sobie sam- ale dzięki naszej współpracy, widzę zadowolenie i uśmiech. I czuję, ze jestem na właściwym miejscu.

Agata Skibińska

Kosmetolog-Pielęgniarka

Agata ukończyła studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia Bioestetyczna. Jest też absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Swoją wiedzę pogłębia podczas licznych szkoleń, kursów i kongresów. W klinice IB SKINSPACE zajmuje się wykonywaniem zabiegów modelujących sylwetkę wykorzystując przy tym najnowsze technologie, przeprowadza terapie lecznicze, profilaktyczne, anti-age oraz dla sportowców. Jest w pełni zaangażowana w współpracę z każdym pacjentem. W przeszłości była zawodowym sportowcem. To właśnie walka o swoją cerę pozwoliła Agacie przenieść motywację z sali treningowej na rozwój związany ze zdrowiem.

Kinga Zdyb

Kosmetolog-Pielęgniarka

Ukończyła studia magisterskie na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym oraz studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia Bioestetyczna. Ciągle pogłębia swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w wielu kursach, szkoleniach, a także kongresach. W Klinice IB SKINSPACE specjalizuje się w prowadzeniu indywidualnych terapii zabiegowych, w tym terapii leczniczych, profilaktycznych oraz anti-age, a także zabiegach na ciało. Jej szczególnym priorytetem w pracy z pacjentami jest ich satysfakcja z efektów wykonywanych procedur zabiegowych. Prywatnie Kinga uwielbia długie spacery oraz dobrą książkę.

Daria Marszow

Linergistka oraz stylistka brwi i rzęs/Recepcjonistka

Daria ukończyła studia w Wyższej Szkole Społeczno-Medycznej w Warszawie jako magister kosmetologii, jest też absolwentką Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu na kierunku kosmetologia estetyczna, gdzie obecnie kontynuuje naukę w dziedzinie Trychologii. Jest estetką, a jej szczególną pasją są zabiegi z zakresu stylizacji oprawy oczu, które wykonuje zgodnie z oczekiwaniami pacjenta. Jej największym zamiłowaniem jest makijaż permanentny. Doskonale odnajduje się także w roli recepcjonistki Kliniki. Jej priorytetem jest budowanie zaufania i dobrych relacji, a dzięki zdobytej wiedzy z łatwością udziela pacjentom wyczerpujących informacji na temat zabiegów w Klinice i dba o ich komfort podczas każdej wizyty.
Wolny czas Daria lubi spędzać z bliskimi w ogrodzie.

Katarzyna Czarnowska

Menadżer

Magister Administracji, ukończyła studia w Wyższej Szkole Administracyjno-Społecznej w Warszawie i studia podyplomowe na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Praktyczne umiejętności organizacyjne zdobywała w różnych branżach, pracując także wiele lat za granicą. Współdziałając z Izabelą Bagińską w każdym realizowanym zadaniu buduje pozycję IB SKINSPACE. Na co dzień nadzoruje funkcjonowanie Kliniki kładąc szczególny nacisk na wysoki poziom obsługi Pacjentów. Odpowiedzialna jest za sprawny marketing, PR, a także organizację szkoleń. Jej oczkiem w głowie jest Instagram Kliniki, w prowadzeniu którego dąży do perfekcji. Prywatnie amatorka zdrowego stylu życia, uwielbiająca siłownie i pole dance, dobre jedzenie oraz podróże.