Zespół

IZABELA SZYMBOR

Właścicielka Kliniki SKINSPACE w Warszawie, kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, szkoleniowiec, autorska publikacji #be_aware. Specjalizuje się w zabiegach dla skór, które wymagają więcej zaangażowania ze strony specjalisty jak i samego pacjenta. Od zawsze powtarza, że to co dzieje się na naszej skórze jest odzwierciedleniem pracy całego organizmu, dlatego zawsze szuka przyczyny powstawania niedoskonałości skórnych – nie tylko w pielęgnacji kosmetycznej, ale również w stylu życia, badaniach hormonalnych, nietolerancjach pokarmowych, odporności na stres.

“Doświadczenia moich Pacjentów udowodniły, że nie ma rzeczy niemożliwych a sama jestem najlepszym potwierdzeniem, ponieważ borykam się z AZS. Chcę pomagać, poprawiać to, z czym Pacjent nie poradzi sobie sam – ale dzięki współpracy, widzę zadowolenie i uśmiech. I czuję, ze jestem na właściwym miejscu”

MICHAŁ SZYMBOR

W Klinice SKINSPACE zajmuje się naturalną oprawą oka oraz laserowym usuwaniem tatuaży i makijażu permanentnego. Pierwszy mężczyzna w Polsce, który uzyskał tytuł PhiBrows Artist. Specjalizuje się w makijażu permanentnym brwi, który gwarantuje maksymalnie naturalny efekt. Pasjonat tatuaży, który odnalazł pasję w pigmentacji brwi, a żeby zbytnio nie oddalać się od tatuaży – zajmuje się ich usuwaniem. Stawiając na nieustanny rozwój jest aktualnie studentem Akademii Nauk Stosowanych Mazovia na kierunku pielęgniarstwo.
 
Prywatnie mąż Izabeli, kochający wszelkiego rodzaju aktywności – przede wszystkim treningi Crossfitowe, na które uczęszcza czasem zbyt często. Legenda głosi, że kiedyś wygrał z Izą w squasha.

Katarzyna Czarnowska

Menadżer

Magister Administracji, ukończyła studia w Wyższej Szkole Administracyjno-Społecznej w Warszawie i studia podyplomowe na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Praktyczne umiejętności organizacyjne zdobywała w różnych branżach, pracując także wiele lat za granicą. Współdziałając z Izabelą Szymbor w każdym realizowanym zadaniu buduje pozycję SKINSPACE. Na co dzień nadzoruje funkcjonowanie Kliniki kładąc szczególny nacisk na wysoki poziom obsługi Pacjentów. Odpowiedzialna jest za sprawny marketing, PR, a także organizację szkoleń, spotkań w Klinice oraz eventów. Niemożliwe załatwi od ręki, a na cuda trzeba poczekać 5 minut! Jej oczkiem w głowie jest firmowy profil Instagrama Kliniki, w prowadzeniu którego dąży do perfekcji. Prywatnie amatorka zdrowego stylu życia, uwielbiająca siłownie i pole dance, dobre jedzenie oraz podróże.

Maja Gaworowska

Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi oraz specjalista terapii zabiegowych o działaniu leczniczym, profilaktycznym oraz przeciwstarzeniowym w SKINSPACE. Jej pasją jest kosmetologia estetyczna, dająca możliwość podkreślenia naturalnego piękna oraz lecznicza, obejmująca tworzenie indywidualnych planów zabiegowych dla skór trudnych. Jako posiadaczka skóry problematycznej, doskonale rozumie potrzeby pacjentów zgłaszających się do Kliniki, a w pracy stawia na ich zadowolenie, profesjonalizm oraz poczucie bezpieczeństwa. Oprócz działań zabiegowych, by uzyskać jak najlepsze efekty edukuje Pacjentów w zakresie prawidłowej pielęgnacji, stylu życia, nawyków żywieniowych. Współpraca Pacjenta z Kosmetologiem to klucz do sukcesu, jakim jest zdrowa i piękna skóra! W wolnych chwilach lubi spędzać czas z książką lub przyrządzając słodkości w kuchni.

Klaudia Kordaś

Kosmetolog, opiekun Recepcji, stylistka brwi

Klaudia to absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie na kierunku Kosmetologii, która aktualnie swoje kształcenie kontynuuje w Warszawskiej Akademii Medycznej, na kierunku pielęgniarstwo. W Klinice SKINSPACE jest odpowiedzialna za pełną obsługę recepcji oraz opiekę nad Pacjentem. Dodatkowo specjalizuje się w wykonywaniu aparaturowych zabiegów na ciało oraz wykonuje stylizacje brwi i rzęs. Z ogromnym zaangażowaniem dba o samopoczucie Pacjentów, każdego wita z uśmiechem oraz zawsze służy wsparciem oraz pomocą. Kosmetologia jest dla Klaudii pasją, dlatego stale pogłębia wiedzę w tej dziedzinie, przechodzi dodatkowe kursy i szkolenia. Prywatnie interesuje się fotografią oraz rysunkiem.