Zespół

IZABELA SZYMBOR

Specjalizuję się w zabiegach dla skór, które wymagają więcej zaangażowania ze strony specjalisty jak i samego pacjenta. Uważam, że to, co dzieje się na naszej skórze jest odzwierciedleniem pracy całego organizmu, dlatego zawsze szukam przyczyny powstawania niedoskonałości skórnych nie tylko w pielęgnacji kosmetycznej, ale również w stylu życia, badaniach hormonalnych, nietolerancjach pokarmowych, odporności na stres.

Doświadczenia moich pacjentów udowodniły, że nie ma rzeczy niemożliwych a sama jestem najlepszym potwierdzeniem, ponieważ borykam się z AZS. Chcę pomagać, poprawiam to, z czym pacjent nie poradzi sobie sam- ale dzięki naszej współpracy, widzę zadowolenie i uśmiech. I czuję, ze jestem na właściwym miejscu.

Agata Skibińska

Kosmetolog-Pielęgnarka

Agata ukończyła studia podyplomowe na kierunku Kosmetologia Bioestetyczna. Jest też absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Swoją wiedzę pogłębia podczas licznych szkoleń, kursów i kongresów. W Klinice SKINSPACE zajmuje się wykonywaniem zabiegów modelujących sylwetkę wykorzystując przy tym najnowsze technologie, przeprowadza terapie lecznicze, profilaktyczne, anti-age oraz dla sportowców. Jest w pełni zaangażowana w współpracę z każdym pacjentem. W przeszłości była zawodowym sportowcem. To właśnie walka o swoją cerę pozwoliła Agacie przenieść motywację z sali treningowej na rozwój związany ze zdrowiem.

Patrycja Filiks

Kosmetolog-Pielęgniarka

Patrycja ukończyła studia pielęgniarskie oraz kierunek Zdrowie Publiczne ze specjalizacją badań klinicznych na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Dodatkowo specjalizuje się w zakresie medycyny estetycznej oraz kosmetologii prewencyjnej. Swoją wiedzę i doświadczenie nabyła za sprawą licznych szkoleń oraz prowadząc terapie zabiegowe szerokiego grona Pacjentów. Najwyższą wartością w pracy jest dla niej pomoc pacjentom w przezwyciężaniu problemów skórnych oraz osiągnięciu wymarzonego wyglądu. W SKINSPACE specjalizuje się w prowadzeniu indywidualnych terapii zabiegowych, a także zabiegach na ciało.

Daria Marszow

Linergistka oraz stylistka brwi i rzęs/Recepcjonistka

Daria ukończyła studia w Wyższej Szkole Społeczno-Medycznej w Warszawie jako magister kosmetologii, jest też absolwentką Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu na kierunku kosmetologia estetyczna, gdzie obecnie kontynuuje naukę w dziedzinie Trychologii. Jest estetką, a jej szczególną pasją są zabiegi z zakresu stylizacji oprawy oczu, które wykonuje zgodnie z oczekiwaniami pacjenta. Jej największym zamiłowaniem jest makijaż permanentny. Doskonale odnajduje się także w roli recepcjonistki Kliniki. Jej priorytetem jest budowanie zaufania i dobrych relacji, a dzięki zdobytej wiedzy z łatwością udziela pacjentom wyczerpujących informacji na temat zabiegów w Klinice i dba o ich komfort podczas każdej wizyty.
Wolny czas Daria lubi spędzać z bliskimi w ogrodzie.

Katarzyna Czarnowska

Menadżer

Magister Administracji, ukończyła studia w Wyższej Szkole Administracyjno-Społecznej w Warszawie i studia podyplomowe na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Praktyczne umiejętności organizacyjne zdobywała w różnych branżach, pracując także wiele lat za granicą. Współdziałając z Izabelą Szymbor w każdym realizowanym zadaniu buduje pozycję SKINSPACE. Na co dzień nadzoruje funkcjonowanie Kliniki kładąc szczególny nacisk na wysoki poziom obsługi Pacjentów. Odpowiedzialna jest za sprawny marketing, PR, a także organizację szkoleń. Jej oczkiem w głowie jest Instagram Kliniki, w prowadzeniu którego dąży do perfekcji. Prywatnie amatorka zdrowego stylu życia, uwielbiająca siłownie i pole dance, dobre jedzenie oraz podróże.