Zespół

IZABELA BAGIŃSKA

Specjalizuję się w zabiegach dla skór, które wymagają więcej zaangażowania ze strony specjalisty jak i samego pacjenta. Uważam, że to, co dzieje się na naszej skórze jest odzwierciedleniem pracy całego organizmu, dlatego zawsze szukam przyczyny powstawania niedoskonałości skórnych nie tylko w pielęgnacji kosmetycznej, ale również w stylu życia, badaniach hormonalnych, nietolerancjach pokarmowych, odporności na stres.

Doświadczenia moich pacjentów udowodniły, że nie ma rzeczy niemożliwych a sama jestem najlepszym potwierdzeniem, ponieważ borykam się z AZS. Chcę pomagać, poprawiam to, z czym pacjent nie poradzi sobie sam- ale dzięki naszej współpracy, widzę zadowolenie i uśmiech. I czuję, ze jestem na właściwym miejscu.

Oprócz terapii specjalistycznych, wykonuję zabiegi z zastosowaniem stymulatorów tkankowych.

Agata Skibińska - Kosmetolog

Agata ukończyła Studia Podyplomowe na kierunku Kosmetologia Bioestetyczna. Jest też absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia w Gdańsku. Cały czas pogłębia swoją wiedzę podczas licznych szkoleń, kursów i kongresów. W klinice IB SKINSPACE zajmuje się wykonywaniem zabiegów modelujących sylwetkę wykorzystując przy tym najnowsze technologie, przeprowadza terapie lecznicze, profilaktyczne, anti-age oraz dla sportowców. Jest w pełni zaangażowana w współpracę z każdym pacjentem. W przeszłości była zawodowym sportowcem, dlatego doskonale rozumie w jaki sposób sport wyczynowy wpływa na stan skóry. To właśnie walka o swoją cerę pozwoliła Agacie przenieść motywację z sali treningowej na rozwój związany ze zdrowiem.

Natalia Szymanowska - Kosmetolog

Magister kosmetologii, absolwentka Uniwersytety Medycznego w Białymstoku. W Klinice zajmuje się prowadzeniem terapii leczniczych, profilaktycznych, a także wykonuje zabiegi modelujące ciało. Natalia jest pasjonatką kosmetologii, dlatego stale podnosi swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w wielu kongresach i szkoleniach branżowych, planuje również wyspecjalizować się z zakresu podologii. Do powierzonych zadań podchodzi z zaangażowaniem i pasją. Dużą wagę przywiązuje do zdrowego stylu życia.

Katarzyna Czarnowska - Menadżer

Magister Administracji, ukończyła studia w Wyższej Szkole Administracyjno-Społecznej w Warszawie i studia podyplomowe na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Praktyczne umiejętności organizacyjne zdobywała w różnych branżach, pracując także wiele lat za granicą. Współdziałając z Izabelą Bagińską w każdym realizowanym zadaniu buduje pozycję IB SKINSPACE. Na co dzień nadzoruje funkcjonowanie Kliniki kładąc szczególny nacisk na wysoki poziom obsługi Pacjentów. Odpowiedzialna jest za sprawny marketing, PR, a także organizację szkoleń. Jej oczkiem w głowie jest Instagram Kliniki, w prowadzeniu którego dąży do perfekcji. Prywatnie amatorka zdrowego stylu życia, uwielbiająca siłownie i pole dance, dobre jedzenie oraz podróże.

Daria Marszow - Recepcjonistka/Stylistka brwi i rzęs

Daria to absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy na kierunku kosmetologia estetyczna. Obecnie kontynuuje naukę na studiach II stopnia w Wyższej Szkole Społeczno-Medycznej w Warszawie. Praca w IB SKINSPACE daje jej możliwość rozwoju i przygotowania do zawodu kosmetologa. Dzięki zdobytej wiedzy z łatwością udziela pacjentom wyczerpujących informacji na temat zabiegów w Klinice. Jej priorytetem jest budowanie zaufania i dobrych relacji oraz satysfakcja pacjentów. Zawsze chętna do pomocy, z uśmiechem na twarzy odpowie na wszelkie pytania.

Michalina Sutkowska - MUA

Wizażem zajmuję się od 4 lat, realizując swoje hobby jeszcze z lat dziecięcych. W jej pracy najważniejsze jest indywidualne podejście do klienta. Makijażem wydobywa to, co jest w danej osobie wyjątkowe. Produkty dobiera do potrzeb skóry, co sprawia, że klient przeglądając się w lustrze czuje się wyjątkowo. Michalina specjalizuje się w makijażach okolicznościowych oraz fotograficznych. Dba o to, by makijaż był najwyższej jakości, dlatego pracuje na najlepszych selektywnych oraz profesjonalnych markach. W IB SKINSPACE przeprowadza również indywidualne szkolenia z technik makijażu.