AUTORSKIE PROJEKTY IB SKINSPACE

Projekt BABY FACE

Czy można oszukać czas i wyglądać o 10 lat młodziej, bez użycia skalpela? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentek, stworzyłyśmy PROJEKT BABY FACE, który ma Wam zapewnić właśnie taki efekt. Zastanawiacie się, czy jest to w ogóle możliwe? Mamy dowody, że tak!

Nasz autorski program opiera się na wykorzystaniu najnowocześniejszych technik zabiegowych, które w połączeniu z dużą wiedzą i doświadczeniem specjalistów kosmetologów, gwarantują efekt WOW! Zależy nam na uzyskaniu możliwie jak najbardziej naturalnego efektu, bez sztuczności i przerysowania. Podkreślamy i wydobywamy naturalne piękno każdej kobiety! 

Program Baby Face to działanie kompleksowe. Tworzymy w nim serię zabiegową, mającą na celu doprowadzenie skóry do możliwie jak najlepszego jej wyglądu, tak jak skóra dziecka! Przed całą procedurą określamy oczekiwania pacjenta i możliwe do uzyskania efekty. Wykonujemy zdjęcie przed pierwszym zabiegiem, a kolejne po zakończonym programie w celu porównania.

Projekt BABY FACE daje wiele możliwości!

NAWILŻAMY, ZAGĘSZCZAMY I UJĘDRNIAMY SKÓRĘ – STYMULUJEMY KOLAGEN – ROBIMY RESURFACING – DBAMY O STREFĘ OKA – USUWAMY PRZEBARWIENIA – REDUKUJEMY BLIZNY – PRACUJEMY NAD KONDYCJĄ CIAŁA

JAK WYGLĄDA PRZYSTĄPIENIE DO PROJEKTU BABY FACE?

1. Zadzwoń pod numer recepcji Kliniki: +48 500 056 259 bądź napisz maila na recepcja@skinspace.pl z informacją, że jesteś zainteresowana danym projektem.
2. Na umówionej wizycie określamy oczekiwania pacjenta i możliwe do uzyskania efekty. Tworzymy plan zabiegowy z określeniem częstotliwości zabiegów, ich ilości i budżetu.
3. Wykonujemy zdjęcie przed pierwszym zabiegiem, a kolejne po zakończonym programie w celu porównania. I oczywiście to Ty decydujesz czy chcesz, aby świat ujrzał Twoją metamorfozę w naszych mediach! 
4. Cieszysz się piękna skórą przez lata.

W ramach projektu wykonujemy zabiegi zarówno anti-age, jak również terapie lecznicze czy profilaktyczne.

Dlatego każdy pacjent zostanie potraktowany indywidualnie z uwzględnieniem jego potrzeb!

PROJEKT PANNA MŁODA

Dla każdej Panny Młodej ślub to wyjątkowy dzień, który wymaga mnóstwo przygotowań. Każda kobieta chce wyglądać i czuć się szczególnie. Oprócz przepięknej sukienki, dopełnieniem wyglądu w tym dniu jest makijaż, ale czy tylko on? Oczywiście główną rolę odgrywa tutaj skóra! Aby makijaż wyglądał atrakcyjnie i przetrwał cały dzień i noc, ważne jest przygotowanie cery przyszłej Panny Młodej. W IB SKINSPACE mamy na to sposoby. I właśnie dlatego powstał nasz Projekt Panna Młoda, a ambasadorką projektu jest IB we własnej osobie !

Wychodzimy naprzeciw potrzebom wszystkich Panien Młodych!

W ramach naszego Projektu w IB SKINSPACE każda przyszła Panna Młoda 

może skorzystać z jednego z 3 pakietów zabiegowych, w których optymalnie

 dobraliśmy zabiegi,  tak aby Panna Młoda mogła poczuć się wyjątkowo  

dzięki promiennej cerze bez niedoskonałości.

PAKIET 1

2 MIESIĄCE PRZED ŚLUBEM - 3 ZABIEGI
Doskonały wybór, jeśli Twój wielki dzień zbliża się wielkimi krokami, a Twoja skóra potrzebuje oczyszczenia, silnego nawilżenia, wyrównania kolorytu i przywrócenia blasku. Dzięki tym zabiegom makijaż będzie prezentował się idealnie na Twojej cerze.

PAKIET 2

4 MIESIĄCE PRZED ŚLUBEM - 5 ZABIEGÓW
Zabiegi dobrane w taki sposób, aby Twojej skórze w tym ważnym dniu nie towarzyszyły niedoskonałości, by odzyskała promienny wygląd, była odżywiona i silnie nawilżona. Zadbamy także o okolicę oczu, bo przecież to właśnie one jako pierwsze skupiają uwagę na naszej twarzy.

PAKIET 3

6 MIESIĘCY PRZED - 7 ZABIEGÓW
Nasz najbardziej rozbudowany pakiet dedykowany przyszłej Pannie Młodej, która marzy, aby jej cera w dniu ślubu prezentowała się nieskazitelnie. Kompleksowy plan zabiegowy skupiający się na regeneracji, odbudowie struktur skóry, silnej stymulacji skóry twarzy, a także w strefie oczu. Twoja skóra nie może być lepiej przygotowana

Umów się na zabieg, wspólnie pomożemy Twojej skórze.