O NAS

CZYLI O KLINICE I O TYM, CO ROBIMY

Klinika Kosmetologii SKINSPACE IZABELA SZYMBOR jest miejscem, w którym pomagamy pacjentom pozbyć się kompleksów i wzmacniamy ich pewność siebie, poprzez indywidualnie dobrane terapie zabiegowe

BEZPIECZEŃSTWO!

Dbamy o to, aby wszystkie zabiegi były dla naszych pacjentów w 100% bezpieczne. Posiadamy wyłącznie oryginalne urządzenia!

PROFESJONALIZM

Nasi kosmetolodzy, to niezwykle ambitny zespół, który bardzo odpowiedzialnie podchodzi do każdego zabiegu. Specjaliści pracujący w klinice są częstymi gośćmi telewizji oraz udzielają porad na łamach eksperckich czasopism.

WYJĄTKOWOŚĆ

Każdy zabieg tworzymy indywidualnie, krok po kroku, zgodnie z potrzebami skóry i oczekiwaniami Pacjenta, co do efektów. Na życzenie Pacjenta wykonujemy zdjęcie “PRZED” i “PO”, aby sam zobaczył jak duża zmiana zaszła w jego wyglądzie.

ATMOSFERA

Traktujemy naszych pacjentów w taki sposób, jak sami chcielibyśmy być obsługiwani. Nasi Kosmetolodzy dbają o to, aby uśmiech pojawił się nie tylko po zobaczeniu efektów, jakich dostarczają nasze zabiegi.

ROZWÓJ

Kto stoi w miejscu, ten się cofa. Doskonale to wiemy, dlatego nieustannie doszkalamy nasz zespół. Czerpiemy wiedzę zarówno podczas zewnętrznych szkoleń, jak i wewnątrz-zespołowej wymiany doświadczeń.

KOMFORT

Długi czas w jednej pozycji może być męczący? Nie u nas! Zadbaliśmy o to, aby wyposażenie naszej Kliniki pomagało maksymalnie zrelaksować się podczas dłuższych zabiegów.

CZYM SIĘ ZAJMUJEMY W SKINSPACE?

OPINIE PACJENTÓW

CO ZYSKASZ DZIĘKI ZABIEGOM W SKINSPACE?

Zdrową cerę, bez przebarwień, trądziku i blizn. Poprawę owalu twarzy i napięcia skóry.

100% pewność swojego ciała, cery, spojrzenia. Skóra już nigdy nie będzie przeszkodą!

Naturalny wygląd, podkreślenie Twojego piękna – w naszej Klinice stymulujemy kolagen, nie wypełniamy!

Ulgę, którą przyniesie Ci brak obaw o to, co dalej robić i gdzie jeszcze szukać pomocy.

IZABELA SZYMBOR – WŁAŚCICIELKA SKINSPACE

Kilka lat temu moim największym marzeniem, zarazem celem, było stworzenie miejsca, w którym będę dodawała pewności siebie i leczyła kompleksy, pomagała innym. Cera jest naszą wizytówką i mam pełną świadomość, że ode mnie i mojego zespołu zależy, w jakim stopniu pomożemy poprawić stan cery i zarazem samopoczucie Pacjenta. Od początku wierzyłam, że skuteczne terapie zabiegowe, leczenie trądziku, zabiegi przeciwstarzeniowe, nie muszą wiązać się z bolesnymi odczuciami i długim czasem rekonwalescencji! Sama borykam się z AZS- atopowym zapaleniem skóry. Jest to egzema skórna. W odróżnieniu od trądziku- egzemy nie jesteśmy w stanie wyleczyć, zlikwidować. Choroba, która ma swój czas remisji a jej podłoże tkwi w układzie immunologicznym. Wystarczy, że mam bardziej stresujący czas, czy zbliża się przejście w okres jesienny bądź wiosenny- moja skóra, pozbawiona bariery ochronnej, reaguje silnym zaczerwienieniem, podrażnieniem, czasami dochodzi do tworzenia się ran.

Przyznam, że głównym powodem ukierunkowania kariery zawodowej był mój własny przypadek. Kosmetologia nie pojawiła się w moim życiu z chęci upiększania pięknego. Moim najważniejszym celem było osiągnięcie takiego poziomu wiedzy i umiejętności, które pomogą takim osobom jak ja. Które szukają pomocy i dostają jedynie maści sterydowe, ścieńczające naskórek, który i tak jest bardzo cienki, oraz emolienty do pielęgnacji domowej. Uwierzcie, nie było szans na nałożenie makijażu na tłuste preparaty, przykrycia zaczerwienionej skóry. Jako nastolatka nie wspominam dobrze tego czasu, wystarczyło nieco więcej stresu z powodu zbliżającego się egzaminu a ja już wiedziałam, że muszę odwołać zaplanowane spotkania- stan skóry nie pozwalał mi na wyjście z domu, z uśmiechem na twarzy i myślą, że wyglądam dobrze. Jestem świadoma, że dbanie o skórę, tę najbardziej problematyczną czy też mniej, wymaga indywidualnego podejścia. I wiem, że mogę takie zagwarantować.

Wierzę, że starania moje, jak i mojego zespołu, zmienią Twój świat na lepsze i dzięki nam uśmiechniesz się do lustra.

 

Izabela Szymbor

Izabela Szymbor, kosmetolog, od kilku lat tworzy zabiegi dla skór trudnych. Teraz zespół specjalistów SKINSPACE IZABELA SZYMBOR prowadzi terapie zabiegowe do skór trudnych, jak również zabiegi profilaktyczne, zabiegi anti-age, zabiegi dla kobiet w ciąży oraz dla osób po chemioterapii.

CO CZUJESZ, GDY KAŻDEGO DNIA PATRZYSZ W LUSTRO?