WRZESIEŃ MIESIĄCEM NOWOŚCI – POZNAJ NASZE DWA NAJNOWSZE ZABIEGI: MIKROBIOM I BOTOX LIKE

Jedną z nowości w Klinice SKINSPACE – laser pikosekundowy już poznaliście i polubiliście go tak samo mocno jak my. Ale to nie koniec! Oprócz technologii laserowej wprowadzamy dwa nowe autorskie zabiegi pielęgnacyjne, idealne dla osób, które boją się igieł i chciałyby w sposób nieinwazyjny poprawić kondycję swojej skóry. Dwa nieco inne, ale każdy niezwykle skuteczny, a przy tym mocno relaksujący. Mowa tu o zabiegu Mikrobiom i Botox Like. Czas zdradzić Wam więcej szczegółów.

MIKROBIOM – ZABIEG DLA SKÓRY KTÓRA WYMAGA WIĘCEJ

Czy wiesz, że drobnoustroje bytujące na Twojej skórze w dużym stopniu wpływają na jej wygląd i funkcjonowanie? Bariera fizyczna, którą stanowi warstwa naskórka oraz mikrobiota skóry tworzą integralną część prawidłowo funkcjonującego układu odpornościowego skóry. Nawet niewielkie zaburzenie mikrobioty może prowadzić do uszkodzenia bariery skórnej, co często wiąże się ze zwiększoną skłonnością do podrażnień, atopowego zapalenia skóry, egzemy, czy trądziku. I oto najważniejsze wskazania do procedury Mikrobiom, która pozwoli na odbudowę prawidłowego mikrobiomu skóry, a tym samym pozbycie się powyższych problemów. Zabieg przeznaczony jest zatem dla skóry wymagającej, wrażliwej, nadreaktywnej, alergicznej, ze skłonnością do silnego przesuszenia lub atopii. 

Zabieg Mikrobiom polega na oczyszczeniu skóry, delikatnej eksfoliacji specjalnie przygotowaną, odbudowującą mieszanką kwasową oraz wprowadzeniu substancji aktywnych wspierających mikrobiotę skóry. Efekt? Intensywne nawilżenie, przywrócenie równowagi skórnej mikrobioty, odbudowa płaszcza hydrolipidowego, wyciszenie trądziku bądź egzemy, redukcja nadreaktywności oraz działanie łagodzące i regenerujące. To świetne uzupełnienie naszych autorskich terapii leczniczych dla skór szczególnie problematycznych.

BOTOX LIKE – NASZ SPOSÓB NA ODMŁODZENIE I EFEKT GLOW BEZ UŻYCIA IGIEŁ

Wyobrażasz sobie efekt mocnego liftingu i napięcia skóry, wyrzeźbienia dolnego piętra twarzy, poprawę jędrności i elastyczności, a przy tym nawilżenie i rozświetlenie skóry przy jednym zabiegu? Takie efekty przynosi zabieg Botox Like. Jego nazwa powstała nie bez przyczyny! 

Procedura zabiegowa oparta jest o relaksujący, lecz intensywnie liftingujący masaż z elementami kobido, który w połączeniu z określonymi substancjami aktywnymi oraz maską gipsową pozwala uzyskać efekt napięcia tkanek, wygładzenia zmarszczek, poprawy jędrności i elastyczności, podkreślenia owalu twarzy oraz silnego działania przeciwstarzeniowego. Wśród zaawansowanych składników zabiegu wyróżnia się m.in. DMAE, Stoechiol, Voluform, Argireline oraz adenozynę. Zabieg Botox Like to idealne rozwiązanie dla każdego typu skóry. Super sprawdzi się także jako zabieg bankietowy, który przygotuje skórę na ważne wydarzenie.

Jak dokładnie przebiega zabieg? Po dokładnym demakijażu i oczyszczeniu skóry manualnie wprowadzamy związki aktywne w głąb skóry poprzez masaż Lift Up. Procedurę wykańcza maska hydrożelowa na górną część twarzy i dekolt oraz maska gipsowa modelująca dolne piętro twarzy. Brzmi ciekawie, prawda? Koniecznie musisz doświadczyć tego zabiegu na własnej skórze. Zapewniamy, że będziesz zachwycona/y!

Od dziś indywidualne plany zabiegowe tworzone dla naszych pacjentów będą jeszcze bardziej rozbudowane. Mikrobiom i Botox Like zapewniają wysoką skuteczność w sposób bezbolesny i relaksujący, bez wykorzystania igieł, a o takie zabiegi często nas pytacie. Na wszystko mamy więc rozwiązanie 🙂

Tekst przygotowała:

Maja Gaworowska – Kosmetolog w SKINSPACE IZABLEA SZYMBOR