REDERMALIZACJA – ZABIEG PRZECIWSTARZENIOWY PRZYNOSZĄCY EFEKT WOW!

Kolejny stymulator… który wybija się na tle wszystkich innych. Jedyny odpowiadający za proces redermalizacji. Co to jest? Najprościej mówiąc, to proces odbudowy skóry prowokowany przez substancje stymulujące, szczególnie przez kwas bursztynowy, który wykazuje silne właściwości dotleniające skórę i poprawiające jej jakość. 

Właściwości kwasu bursztynowego

Kwas bursztynowy ma właściwości dotleniające komórki skóry, dzięki czemu zapobiega starzeniu wywołanemu przez stan zapalny skóry, regeneruje i odbudowuje skórę. Ponadto zapobiega powstawaniu wolnych rodników, reguluje proces oddychania skóry oraz wzmacnia jej głębokie nawilżenie. W efekcie skóra staje się błyskawicznie odmłodzona, a różnice widać już po pierwszym zabiegu.

Bursztynian sodu (nazwa stosowana zamiennie, natomiast jest to dokładnie to samo co kwas bursztynowy) powoduje natychmiastową poprawę jakości skóry, nadaje jej sprężystość, elastyczność. Ta substancja aktywna umożliwia regenerację skóry, poprawiając jej teksturę i wygląd już po pierwszej wykonanej procedurze, dlatego nie wymaga serii zabiegów! Ponadto bursztynian sodu poprawia mikrokrążenie w skórze, dzięki czemu absorbuje ona więcej tlenu.

W naszej Klinice zabiegiem z zakresu redermalizacji jest AMBER REDERM, który w krótkim czasie podbił serca naszych Pacjentek. Wiecie, preparatów redermalizujących jest mnóstwo, natomiast nasz posiada największą na rynku ilość kwasu bursztynowego, co bezpośrednio przekłada się na efekty. Ponadto zabieg wykonywany jest zgodnie z autorską techniką rysunku zabiegowego Izabeli Szymbor. Nie ma takiej drugiej! Techniki, rzecz jasna (i Izy 😀 ) 

Jakie są wskazania do wykonania zabiegu AMBER REDERM?

Zabieg jest dedykowany osobom, które chcą skupić się na skutkach upływającego czasu, poprawie jakości skóry, jej gęstości, napięcia, redukcji zmarszczek, oznak zmęczenia, czy zaniku tkanki tłuszczowej na twarzy. Jest to metoda prewencji jak i walki z już powstałymi oznakami starzenia się. Z tego względu nie ma ograniczeń wiekowych do jej przeprowadzenia. 

Procedura prowadzona jest w taki sposób, aby czas rekonwalescencji nie był widoczny. Bezpośrednio po zabiegu wyglądamy WOW, mimo, że dochodzi do wprowadzenia preparatu w głąb skóry! Sposób podania preparatu przyczynia się do wyostrzenia rysów twarzy, poprawy jakości skóry, rozjaśnienia jej struktur. Te efekty widzimy bezpośrednio po zabiegu, natomiast sam proces odbudowy, poprawy napięcia i gęstości będzie trwał do 4 tygodni. 

Oprócz silnych właściwości składu aktywnego, za które skóra nam podziękuje, sposób podania preparatu i wygląd bezpośrednio po zabiegu spowodował, że nasz zabieg AMBER REDERM w krótkim czasie stał się bestsellerem wśród Pacjentów! 

Dlaczego redermalizacja pozwala na osiągnięcie spektakularnego efektu?

Ze względu na synergię dwóch składników zamkniętych w preparacie: kwasu bursztynowego i kwasu hialuronowego. Bursztynian sodu jest składnikiem, który gwarantuje regenerację skóry, a także pobudza syntezę głównych struktur białkowych skóry – kolagenu i elastyny. Dotlenia także skórę, która w rezultacie samodzielnie reguluje proces oddychania. Przyczynia się to do poprawy mikrokrążenia i elastyczności skóry. Kwas hialuronowy wspomaga działanie bursztynianu poprzez przywracanie równowagi wodnej. Połączenie obu kwasów powoduje, że efekt młodej i promiennej skóry osiągany jest natychmiastowo. 

To procedura, która właśnie w tym momencie zyskuje zwolenników. Sam fakt, że nie odczujesz okresu rekonwalescencji wzbudza ciekawość. Gwarantuję, że obudzi również procesy regeneracyjne skóry, przynosząc efekt pięknej, młodej  skóry. Wierzę, że w ten sposób osiągnę jeszcze jeden efekt – Twoje  zadowolenie z jakości i stanu cery 🙂

Tekst przygotowała:

Izabela Szymbor – kosmetolog i właściciel SKINSPACE