PAKIET ZABIEGÓW NA CIAŁO – DLACZEGO WARTO ZDECYDOWAĆ SIĘ NA ENDERMOLOGIĘ I FALĘ UDERZENIOWĄ W PAKIECIE?

Pogoda za oknem dostarcza nam coraz więcej pożądanej witaminy D, słońce pojawia się coraz częściej, dzień staje się dłuższy i powoli zapominamy o grubych swetrach, czy kurtkach zimowych. Zbliżamy się do sezonu letniego i my, kobiety coraz częściej myślimy o przygotowaniu skóry na lato. Okres zimowy i szczególnie cały ostatni rok to…stagnacja, brak ruchu, home office, praca zdalna. To specyficzny czas, który przez zmianę trybu życia, najczęściej na mniej aktywny, skutkuje zmianami widocznymi na naszym ciele, w postaci cellulitu, obrzęku limfatycznego,. Obserwujemy też utratę jędrności i ogólnie ciało nie wygląda tak, jak byśmy tego chciały. 

Jest wiele sposobów na poprawę kondycji skóry, zaczynając oczywiście od aktywności fizycznej, spacerów, treningów na świeżym powietrzu, uzupełniając je o odpowiednio zbilansowaną dietę, zrezygnowanie z czekolady przy ulubionym serialu i uzupełnieniu tych działań o zabiegi na ciało. Natomiast zabiegi na ciało, zabiegi na redukcję cellulitu, zabiegi na poprawę jędrności skóry wykonać możecie oczywiście u nas! Mając na celu szybko widoczne rezultaty, przygotowałyśmy pakiety zabiegowe. 

PAKIET ENDERMOLOGIA

Endermologia to zabieg z zastosowaniem urządzenia, którego głowica pracuje na zasadzie podciśnienia. Do zabiegu Endermologii zakładamy specjalne ubranko, które następnie służy nam przez cały zaplanowany czas zabiegów z pakietu. Rekomendujemy wykonanie 10 zabiegów, w częstotliwości 2 razy w tygodniu. Zabieg doskonale odprowadza nadmiar wody do węzłów chłonnych, redukuje cellulit, usuwa cellulit wodny i idealnie napina skórę na ciele. 

PAKIET FALA UDERZENIOWA

Fala uderzeniowa to zabieg na cellulit, nierówną strukturę skóry, na uda, brzuch, również ramiona. Rozbija wiązania między większymi skupiskami komórek tłuszczowych, w ten sposób ujednolicając strukturę skóry. Fala uderzeniowa to najlepsze rozwiązanie na uzyskanie gładkiej struktury skóry, bez wyczuwalnych nierówności. To zabieg, który nie istnieje bez Endermologii, dlatego ważne jest, aby po wykonanej procedurze polegającej na rozbijaniu skupisk grudek tłuszczowych, wykonać od razu przedrenowanie za pomocą Endermologii,. 

PAKIET ENDERMOLOGIA I FALA UDERZENIOWA 

Najlepszym rozwiązaniem w kompleksowym podejściu do poprawy skóry na ciele, jej kondycji, wygładzenia jej struktury tak, aby w dotyku była napięta, zagęszczona i gładka, to połączenie pracy dwóch urządzeń: fali uderzeniowej i Endermologii.

JAK PRZEBIEGA TAKI ZABIEG NA CIAŁO?

Na początku, po wykonanej konsultacji i określeniu problemu skórnego, który chcemy zniwelować, po wykluczeniu wszelkich przeciwwskazań, rozpoczynamy procedurę. Przygotuj się na 1,5h miłej wizyty w Klinice SKINSPACE! Najpierw Kosmetolog wykonuje zabieg z zastosowaniem fali uderzeniowej na konkretna partie ciała, która wymaga ujędrnienia, wygładzenia i redukcji cellulitu. Fala uderzeniowa rozpoczyna swoją pracę. Za pomocą emitowanej fali dochodzi do rozerwania wiązań między większymi skupiskami komórek tłuszczowych, rozdrabniając je na mniejsze, i jeszcze mniejsze…Ten etap trwa 20-25 minut. Następnie przechodzimy do Endermologii. Pacjentka zakłada specjalne, ochronne ubranie (tzw endermowear) i Kosmetolog rozpoczyna pracę z urządzeniem. Endermologia to masaż próżniowy, za pomocą którego odprowadzamy nadmiar wody, usuwamy cellulit, ujędrniamy ciało. Jest bardzo przyjemny a zarazem niezwykle skuteczny. To połączenie jest najlepszym wskazaniem, gdy obrałyśmy za cel redukcję cellulitu i ogólną poprawę kondycji skóry ciała. 

Oczywiście  pakiet zabiegów na ciało wykonasz w naszej Klinice! Zapoznaj się z ofertą pakietów, dołączoną do cennika Kliniki!

Tekst przygotowany przez:

Izabelę Szymbor, kosmetologa i właścicielkę Kliniki SKINSPACE