NOWA ODSŁONA PROJEKTU PANNA MŁODA – CZY WIESZ JAKIE ZABIEGI WARTO WYKONAĆ PRZED ŚLUBEM?

Jesteśmy pewni, że każda osoba czytająca ten wpis zgodzi się ze stwierdzeniem, że ślub to wyjątkowy dzień dla każdej kobiety. To najczęściej jedyny dzień w życiu, kiedy oczy wszystkich bliskich skupione są właśnie na niej. I niewątpliwie każda chce tego dnia czuć się wyjątkowo i szczególnie. Oprócz przepięknej białej sukni, innej niż na co dzień fryzury oraz nieziemskiego makijażu, aby czuć się olśniewająco każda przyszła Panna Młoda chce również zachwycać zadbaną i promienną cerą. W SKINSPACE oczywiście mamy na to sposoby. Z myślą o wszystkich przyszłych Pannach Młodych przedstawiamy nową odsłonę projektu Panna Młoda.

Skąd pomysł na modyfikację dotychczasowego projektu?

Jeśli dokładnie śledzicie nasze social media to już wiecie, że ten rok będzie wyjątkowy, inny niż wszystkie pozostałe – to właśnie Izabela Bagińska, właścicielka kliniki SKINSPACE oraz nowa ambasadorka projektu Panna Młoda, wychodzi za mąż!  W związku z tym, aby zapewnić najbardziej optymalne efekty zabiegowe każdej z Was, w zależności od czasu, który pozostał do ślubu stworzyliśmy nowe autorskie pakiety zabiegowe. 

Jak wyglądają pakiety zabiegowe w Projekcie Panna Młoda?

PAKIET 1 – składa się z 3 zabiegów. Doskonały dla Pań, których wielki dzień zbliża się wielkimi krokami, a skóra potrzebuje oczyszczenia, silnego nawilżenia oraz przywrócenia blasku. Dzięki zabiegom zawartym w tym pakiecie, makijaż idealnie będzie prezentował się na nieskazitelnej cerze. Jest to dobry wybór dla Pań, którym do ślubu pozostało około 2 miesiące.

Pierwszy zabieg z pakietu 1, to oczyszczanie skóry za pomocą Hydrafacial + PRX. To połączenie pozwala nam na zniwelowanie nadbudowanej warstwy rogowej skóry, oczyszczenie jej z zaskórników, ale także regenerację, odbudowę i poprawę napięcia.

Kolejnym zabiegiem wykonywanym w ramach pakietu 1 jest mezoterapia igłowa lub osocze bogatopłytkowe, w zależności od aktualnych potrzeb skóry, aby nawilżyć skórę, intensywnie ją odżywić, wyrównać koloryt i strukturę, dodać skórze blasku, a także spłycić zmarszczki. Dodatkowo, pamiętając o tym, że skóra w okolicy oczu często bywa przesuszona oraz wiele pacjentek boryka się z zasinieniem tej okolicy, a dobrze wiemy, że oko jako pierwsze zwraca uwagę – dbamy również o tę okolicę, wykonując mezoterapię igłową z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych lub nici PDO. Ostatnim zabiegiem z pakietu 1 jest indywidualna terapia profilaktyczna, tak aby w jak najlepszy sposób przywrócić blask, odżywić oraz maksymalnie nawilżyć skórę. Dzięki temu, nie tylko makijaż będzie wyglądał świetnie, a także skóra bez niego. Masaż twarzy na zakończenie zabiegu pozwoli na chwilę relaksu, wyciszenia dla przyszłej Panny Młodej.

Cena za PAKIET 1 to 2800 zł zamiast 3500 zł.

PAKIET 2 – składa się z 5 zabiegów. Zabiegi dobrane są w taki sposób, aby Twojej skórze w tym ważnym dniu nie towarzyszyły niedoskonałości, by odzyskała promienny wygląd, była odżywiona i silnie nawilżona. Zadbamy także o okolicę oczu, bo przecież to właśnie one jako pierwsze skupiają uwagę na naszej twarzy. Ten pakiet dedykowany jest Paniom, którym do ślubu pozostało około 4 miesiące

Pierwszym zabiegiem z pakietu 2 jest terapia lecznicza, której celem jest silne oczyszczenie skóry twarzy, wyrównanie kolorytu, odświeżenie wyglądu, ograniczenie pojawiania się nowych niedoskonałości oraz poprawa napięcia skóry. Podczas pierwszej wizyty dodatkowo wykonana zostanie mezoterapia igłowa okolicy oka preparatem silnie rozjaśniającym.

Kolejnym zabiegiem w ramach pakietu 2 jest osocze bogatopłytkowe lub fibryna bądź stymulator tkankowy – w zależności od potrzeb skóry. Zabieg ma na celu nawilżyć skórę, intensywnie ją odżywić, wyrównać koloryt i strukturę, dodać skórze blasku, a także spłycić zmarszczki. Zabieg dobierany jest po ocenie stanu skóry, podczas której jesteśmy w stanie ocenić, który z powyższych zabiegów pozwoli nam otrzymać najbardziej optymalne efekty. 

Zabieg trzeci, to oczyszczanie skóry za pomocą Hydrafacial + PRX. To połączenie pozwala nam na zniwelowanie nadbudowanej warstwy rogowej skóry, oczyszczenie jej z zaskórników, ale także regenerację, odbudowę i poprawę napięcia. Zabieg czwarty, opiera się na wykonaniu mezoterapii igłowej lub osocza bogatopłytkowego, w zależności od aktualnych potrzeb skóry. Dodatkowo, pamiętając o delikatnej skórze w strefie oka oraz często występującym zasinieniem tej okolicy, podczas czwartego zabiegu dbamy również o tę okolicę, wykonując mezoterapię igłową z wykorzystaniem stymulatorów tkankowych lub nici PDO. Ostatni zabieg z pakietu 2 to terapia profilaktyczna,która ma za zadanie wydobyć maksymalny blask, odżywić oraz dogłębnie nawilżyć skórę. Podczas zabiegu zostanie wykonany również masaż twarzy, który pozwoli przyszłej Pannie Młodej na chwilę relaksu.

Cena za PAKIET 2, to 4400 zł zamiast 5450 zł.

PAKIET 3 –  to nasz najbardziej rozbudowany pakiet dedykowany przyszłej Pannie Młodej, która marzy, aby jej cera w dniu ślubu prezentowała się nieskazitelnie. Kompleksowy plan zabiegowy skupiający się na regeneracji, odbudowie struktur skóry, silnej stymulacji skóry twarzy, a także w strefie oczu. Twoja skóra nie może być lepiej przygotowana. Pakiet składa się z 7 zabiegów. Jest przeznaczony dla Pań, którym do ślubu pozostało około 6 miesięcy.

Pierwszym zabiegiem z pakietu 3, jest terapia lecznicza której celem jest silne oczyszczenie skóry twarzy, wyrównanie kolorytu, odświeżenie wyglądu, ograniczenie pojawiania się nowych niedoskonałości oraz poprawa napięcia skóry.  Drugi zabieg to oczyszczanie skóry za pomocą Hydrafacial + PRX. To połączenie pozwala nam na zniwelowanie nadbudowanej warstwy rogowej skóry, oczyszczenie jej z zaskórników, ale także regenerację, odbudowę i poprawę napięcia. Na trzecim spotkaniu zostanie wykonana terapia profilaktyczna, dobrana indywidualnie do aktualnych potrzeb skóry, tak aby zapewnić optymalne efekty zabiegowe.

Czwarty zabieg z pakietu, obejmuje mezoterapię igłową lub osocze bogatopłytkowe, w zależności od aktualnych potrzeb skóry, aby nawilżyć skórę, intensywnie ją odżywić, wyrównać koloryt i strukturę, dodać skórze blasku, a także spłycić zmarszczki. Dodatkowo, pracujemy nad skórą w okolicy oczu za pomocą mezoterapii igłowej stymulatorami tkankowymi lub nićmi PDO. Zabieg piąty, to ponowne oczyszczanie skóry za pomocą Hydrafacial, natomiast uzupełnione o drenowanie. Za pomocą odpowiednich preparatów, odprowadzamy wszelkie toksyny oraz zalegającą wodę do węzłów chłonnych, co pozwala na redukcję powstawania niedoskonałości, wyciszenia skóry, poprawę napięcia oraz wyrównania kolorytu i struktury skóry. Zabieg szósty polega na wykonaniu mezoterapii igłowej osoczem bogatopłytkowym oraz fibryną, lub (jeśli występują przeciwwskazania do wykonania zabiegu osocza bogatopłytkowego, jest ono niewartościowe lub potrzeby skóry są w danej chwili inne) wybieramy najsilniejszy stymulator tkankowy. Zabieg ma na celu silne odżywienie skóry, stymulację fibroblastów do produkcji włókien kolagenowych i elastynowych oraz wyrównanie kolorytu i struktury skóry. Ostatnim zabiegiem z pakietu jest, podobnie jak w poprzednich pakietach terapia profilaktyczna, która opiera się na przywróceniu blasku, odżywieniu oraz maksymalnym nawilżeniu skóry, a także masażu twarzy, który pozwoli przyszłej Pannie Młodej na chwilę relaksu.

Cena za PAKIET 3 to 5200 zł zamiast 6700 zł.

Pamiętajmy o tym, że w Klinice SKINSPACE podejście do każdego pacjenta jest indywidualne. W związku z tym podczas wizyt w ramach pakietu zabiegi dobierane są do aktualnych potrzeb i wymagań skóry.  Ramy czasowe dotyczące pakietów również są orientacyjne – jeśli przyszła Panna Młoda zdecyduje się na najbogatszy pakiet, a do ślubu pozostało nie 6 a 4 miesiące, również jesteśmy w stanie zmodyfikować plan zabiegowy tak, aby uwzględnić i wykonać wszystkie zabiegi z wykupionego pakietu w krótszym czasie. 

Zachęcamy przyszłe Panny Młode do przystąpienia do Projektu, dzięki indywidualnie skomponowanym zabiegom, rozłożonym na kilka tygodni każda Panna Młoda zachwyci swoim wyglądem w ten wielki dzień.

Tekst przygotowany przez:

Kosmetologa w SKINSPACE