JESIEŃ W SKINSPACE – NAJLEPSZY CZAS DLA TWOJEJ SKÓRY. ROZPOCZYNAMY SEZON ZABIEGÓW AGRESYWNO – KONTROLOWANYCH!

Zaczęło się! Rozpoczynamy jesień w SKINSPACE! Czyli czas, w którym na skórze dzieje się magia! Jesień to sezon zabiegów agresywno-kontrolowanych. To okres dający największe możliwości zabiegowe, które zapewniają najlepsze i długotrwałe rezultaty. To idealna pora, by w końcu uporać się z uciążliwym trądzikiem, egzemą, różnego rodzaju przebarwieniami, bliznami, rozstępami, czy oznakami starzenia i upływu lat. To najlepszy czas, by kompleksowo zadbać o Twoją skórę! Wykorzystaj go z nami jak najlepiej i zobacz, jakie mamy rozwiązania na różne problemy skórne 🙂

ROBIMY RESURFACING 

Resurfacing to proces przebudowy struktur skóry, zagęszczenia oraz stymulacji do produkcji nowych włókien podporowych, a więc kolagenu i elastyny. Inaczej, to silne działanie przeciwstarzeniowe oraz anty-grawitacyjne.

Zabiegi: laser frakcyjny, laser pikosekundowy, mezoterapia mikroigłowa + osocze bogatopłytkowe / czynniki wzrostu Gen Factor, głębokie złuszczanie.

USUWAMY PRZEBARWIENIA

Redukcję przebarwień rozpoczynamy od właściwej diagnostyki zmian pigmentacyjnych, różnicującej przebarwienia pozapalne, przebarwienia hormonalne i przebarwienia posłoneczne. Poprzez indywidualnie dobrany plan zabiegowy jesteśmy w stanie całkowicie je usunąć i uzyskać jednolity koloryt skóry. Wykorzystujemy procedury złuszczające, jak również takie, które hamują ponowną, wzmożoną syntezę barwnika w skórze.

Zabiegi: laser frakcyjny, laser pikosekundowy, mezoterapia igłowa, mezoterapia mikroigłowa, osocze bogatopłytkowe, głębokie złuszczanie.

REDUKUJEMY BLIZNY I ROZSTĘPY

Przebyty trądzik pozostawił po sobie nieestetyczne blizny ubytkowe? Na Twoim ciele pojawiły się rozstępy? W wyniku urazu bądź operacji na Twojej skórze pozostała przerośnięta blizna? Jesień to idealna pora, by się ich pozbyć! I tutaj, tak jak w przypadku przebarwień kluczowe jest określenie rodzaju zmian i stwierdzenie, czy mamy do czynienia z blizną ubytkową, przerostową, czy może z keloidem. Tak samo rozstępy, czy są świeże i czerwone, czy może już białe i utrwalone. Gdy już wszystko wiemy, indywidualnie dobieramy odpowiednie technologie i żegnamy się z nimi raz na zawsze!

Zabiegi: laser frakcyjny, laser pikosekundowy, mezoterapia igłowa, mezoterapia mikroigłowa + kwas buforowany / osocze bogatopłytkowe / czynniki wzrostu Gen Factor, głębokie złuszczanie.

LECZYMY TRĄDZIK, SKÓRĘ TRUDNĄ

Leczenie trądziku oraz egzem skórnych rozpoczynamy od dokładnej konsultacji przedzabiegowej, która obejmuje analizę poszczególnych elementów, które w sposób bezpośredni lub pośredni wpływają na kondycję skóry i zaawansowanie problemu. To etap, który daje możliwość znalezienia przyczyny pojawiających się zmian, a tym samym trwałe pozbycie się problemu, bez nawrotów i konieczności przyjmowania izoteku. Następnie kosmetolog tworzy indywidualne terapie zabiegowe skrojone na miarę potrzeb każdej skóry. Mają one na celu przede wszystkim oczyszczenie i wyciszenie zaistniałych zmian, ale także działanie przeciwzapalne, drenujące i regenerujące, zapobiegające powstawanie tych nowych.

Zabiegi: terapie enzymatyczne, kwasy buforowane, zabieg Mikrobiom, osocze bogatopłytkowe, głębokie złuszczanie, mezoterapia mikroigłowa + osocze bogatopłytkowe / czynniki wzrostu Gen Factor, laser frakcyjny.

ZATRZYMUJEMY UPŁYWAJĄCY CZAS

W terapiach anti-age skupiamy się na podkreśleniu naturalnego piękna, bez sztuczności i przerysowanych efektów. Redukujemy skutki upływu lat i dbamy, by Pacjenci kliniki SKINSPACE wiecznie czuli się pięknie i młodo. Z nami jest to możliwe!

Zabiegi: laser pikosekundowy, stymulatory tkankowe, nici stymulujące PDO, osocze i fibryna bogatopłytkowa, fibryna strukturalna, terapie profilaktyczne i anti-age, zabieg Lift & Mist, zabieg Botox Like, mezoterapia mikroigłowa + osocze bogatopłytkowe / czynniki wzrostu Gen Factor.

Uwielbiamy jesień i to jakie daje możliwości zabiegowe! W SKINSPACE znajdziemy rozwiązanie na każdy problem skórny, który Ci doskwiera. Co ważne, zawsze z indywidualnym podejściem. Kompleksowe procedury, wykwalifikowany personel i efekt Baby Face masz na wyciągnięcie ręki! Nie czekaj na lepszy moment, podejmij decyzję, wykorzystaj okres jesienny, umów się na konsultację i ciesz się zdrową skórą przez lata – ona Ci za to podziękuje 🙂

Tekst przygotowała:

Maja Gaworowska – Kosmetolog w SKINSPACE IZABLEA SZYMBOR