REDUKCJA CELLULITU I OBRZĘKÓW ORAZ SKUTECZNE WYSZCZUPLANIE PRZED LATEM – POZNAJ NASZE PAKIETY ZABIEGOWE

REDUKCJA CELLULITU I OBRZĘKÓW ORAZ SKUTECZNE WYSZCZUPLANIE PRZED LATEM – POZNAJ NASZE PAKIETY ZABIEGOWE

Zastanawiasz się, jakie są najlepsze sposoby na wyszczuplanie przed latem? Sezon letni oraz wakacje zbliżają się do nas wielkimi krokami. Oczywiście jest to czas, kiedy większość z nas pragnie wyglądać i czuć się jak najlepiej. I właśnie teraz trwa doskonały moment, w którym wiele osób decyduje się zadbać o swoje ciało, jędrną skórę bez cellulitu oraz wymodelowaną sylwetkę. W SKINSPACE mamy na to sposób, a nawet kilka! 🙂

Spis treści:
Co proponujemy?
Fala uderzeniowa
Duet doskonały
Pakiety zabiegowe

JAKIE ZABIEGI NA WYSZCZUPLANIE PRZED LATEM PROPONUJEMY?

Jeśli chcesz wyszczuplić swoje ciało przed latem, endermologia będzie dobrym wyborem. Jest to zabieg, który nie tylko poprawia jędrność skóry i redukuje cellulit, ale także likwiduje obrzęki, usuwa wodę oraz przyspiesza eliminację toksyn z organizmu. Do wykonania takiego zabiegu w SKINSPACE wykorzystujemy najlepszą technologię do mechanicznej stymulacji komórek. Podczas zabiegu pod wpływem podciśnienia skóra jest delikatnie zasysana, tworząc fałd skórny, który jest rolowany na zewnątrz i od wewnątrz. Dzięki takiemu działaniu skóra jest ugniatana w różnych kierunkach, co pozwala na pobudzenie krążenia oraz metabolizmu. Warto również zaznaczyć, że zabieg ten jest bezinwazyjny oraz bardzo przyjemny i relaksujący.

ZABIEG FALA UDERZENIOWA – POGROMCA CELLULITU

Kolejnym zabiegiem, o którym trzeba wspomnieć mówiąc o zabiegach na ciało jest fala uderzeniowa. To kolejna nieinwazyjna procedura zabiegowa dedykowana osobom, które chcą przede wszystkim zredukować cellulit, wyrównać strukturę skóry oraz wyeliminować niechcianą tkankę tłuszczową. Polega on na zastosowaniu silnych impulsów dźwiękowych, które rozchodzą się po ciele jako drgania i rozbijają komórki tłuszczowe. Ponadto zabieg stymuluje struktury skóry, przyspiesza metabolizm, poprawia mikrocyrkulację oraz stymuluje fibroblasty do produkcji kolagenu i elastyny, co z kolei odpowiada za ujędrnienie skóry. Jest on lekko odczuwalny, a bezpośrednio po zabiegu skóra pacjenta może być delikatnie zaczerwieniona.

DUET DOSKONAŁY

Warto podkreślić, że zaraz po zabiegu fali uderzeniowej konieczne jest wykonanie endermologii. Dlaczego? Już tłumaczę! Dzieje się tak, ponieważ rozbite przez fale komórki tłuszczowe musimy w jakiś sposób odprowadzić do węzłów chłonnych, gdzie zostaną usunięte z organizmu. Takie działanie przedrenowania osiągniemy właśnie przy zabiegu endermologii. Dzięki takiemu połączeniu jesteśmy w stanie poskromić cellulit oraz sprawić, że skóra stanie się gładka, napięta, wygładzona i zagęszczona. Ciało po takim duecie bez wątpliwości nam podziękuje 🙂

PAKIETY ZABIEGOWE W SKINSPACE IDEALNE NA WYSZCZUPLANIE SYLWETKI PRZED LATEM

Dla osób chcących wyszczuplić swoją sylwetkę przed latem przygotowaliśmy także specjalne pakiety. Jak już dobrze wiecie, nasza klinika stawia na indywidualne i kompleksowe podejście, aby osiągnąć jak najlepsze efekty. Dlatego poniżej znajdziecie opis naszych pakietów, dzięki którym jesteśmy w stanie zadowolić potrzeby wszystkich pacjentów. Oto one:

PAKIET 2 W 1

5x endermologia + 5x fala uderzeniowa

To nasze klasyczne połączenie endermologii z falą uderzeniową z uwzględnieniem niewielkiej ilości zabiegów w szybkim czasie. To pakiet skierowany przede wszystkim do osób, które zmagają się z umiarkowanym problemem i chcą w szybki sposób pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej z problematycznych miejsc, zredukować cellulit, ujędrnić skórę.

PAKIET 3 W 1

8x endermologia + 6x fala uderzeniowa + 1x lipoliza

Tutaj również znajdziemy połączenie endermologii i fali uderzeniowej. Ilość zabiegów jest jednak większa, dodatkowo w skład pakietu wchodzi lipoliza. Pakiet ten rekomendowany jest dla osób, które chcą pozbyć się zalegającej tkanki tłuszczowej z problematycznych miejsc takich jak: boczki, dolna partia brzucha, ramiona, podbródek czy nadmiar tkanki tłuszczowej nad kolanami. Od razu nasuwa się nam pytanie: co to jest lipoliza iniekcyjna i czy warto się nią zainteresować? Już odpowiadam. Zabieg lipolizy iniekcyjnej polega na miejscowym podaniu preparatu, który prowadzi do rozpuszczenia komórek tłuszczowych, co skutkuje ich stopniowym rozpadem i wydalaniem z organizmu. Główną korzyścią, jaką otrzymamy dzięki lipolizie jest: redukcja miejscowej tkanki tłuszczowej, niwelowanie cellulitu oraz mała inwazyjność.

PAKIET COMPLEX

10x endermologia + 10x fala uderzeniowa + miesięczna kuracja MEDILAGE Anti-Cellulite lub Metabolisme do wyboru

Najbardziej rozbudowany pakiet, zawierający obszerne serie zabiegowe zarówno endermologii, jak i fali uderzeniowej. Pakiet ten jest rekomendowany dla osób, które chcą kompleksowo zadziałać nie tylko na redukcje tkanki tłuszczowej i cellulitu, ale także zadbać o skórę od środka! Całą procedurę zabiegową wspomaga metoda Medilage zawarta w suplementacji Anti-Cellulite lub Metabolisme, którą każdy nasz Pacjent otrzymuje w prezencie, wybierając ten pakiet.

Jak widzisz wybór zabiegów zależy od potrzeb Twojej skóry, problemu, z jakim do nas przychodzisz oraz preferencji. Dlatego zapraszamy do SKINSPACE, aby nasi specjaliści dobrali zabieg idealny właśnie dla Ciebie!