PROJEKT PANNA MŁODA W IB SKINSPACE

Dla każdej Panny Młodej ślub to wyjątkowy dzień, który wymaga mnóstwo przygotowań. Każda kobieta chce wyglądać i czuć się szczególnie. Oprócz przepięknej sukienki, dopełnieniem wyglądu w tym dniu jest makijaż, ale czy tylko on? Oczywiście główną rolę odgrywa tutaj skóra! Aby makijaż wyglądał atrakcyjnie i przetrwał cały dzień i noc, ważne jest przygotowanie cery przyszłej Panny Młodej. W SKINSPACE mamy na to sposoby. I dlatego też powstał Projekt Panna Młoda, który pozwoli nam zadbać o promienną cerę bez niedoskonałości każdej Panny Młodej. W naszej Klinice specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy kilka pakietów obejmujących Projekt Panna Młoda bo każda Panna Młoda zasługuje na to, aby zachwycić swoim wyglądem w ten dzień.

W ramach naszego Projektu w SKINSPACE każda przyszła Panna Młoda może skorzystać z jednego z 3 pakietów zabiegowych:

PAKIET EKSPRESS – Doskonały wybór jeśli chcesz, abyśmy zajęli się przygotowaniem twojej skóry na ten wielki dzień. Obejmuje on pakiet 3 zabiegów na twarz dla przyszłej Panny Młodej w cenie 2000 zł zamiast 2400 zł.

PAKIET LUX – Drugi nasz pakiet to nie tylko skóra twarzy, ale także ekspresowy pakiety na ciało, który pozwoli w szybki sposób wymodelować sylwetkę, poprawić jędrność skóry ciała i pomoże zniwelować cellulit. Będziesz nie tylko przygotowana na ślub, ale także na podróż poślubną. Pakiet ten obejmuje więc 3 zabiegi na twarz oraz Pakiet 2w1 na ciało dla Panny Młodej (5x endermologia + 5x fala uderzeniowa). Wszystko w cenie 3800 zł zamiast 4800 zł.

PAKIET SPECIAL – Trzecia nasza Propozycja to Pakiet, który pozwoli na zadbanie nie tylko o skórę Panny Młodej, ale także o najbliższą dla niej kobietę – mamę lub świadkową. Obejmuje on 3 zabiegi na twarz dla Panny Młodej oraz 3 zabiegi na twarz dla mamy lub świadkowej w cenie 3500 zł zamiast 4800 zł.

3 ZABIEGI NA TWARZ DLA PRZYSZŁEJ PANNY MŁODEJ

– Pierwsza wizyta powinna odbyć się 5 tygodni przed datą ślubu. Podczas niej wykonane zostanie oczyszczanie skóry Hydrafacial + PRX. To połączenie pozwoli na zniwelowanie nadbudowanej warstwy rogowej skóry, oczyszczenie jej z zaskórników, ale także regenerację, odbudowę i poprawę napięcia.

– 3 tygodnie przed: Wykonamy mezoterapię igłową twarzy i strefy oka. Dzięki doborze indywidualnego preparatu do potrzeb skóry Panny Młodej jesteśmy w stanie silnie ją nawilżyć, spłycić zmarszczki, ale także wyrównać kolory i dodać blasku. Nie zapominamy też o okolicy oka, która często jest przesuszona i ma widoczne zasinienia. A przecież to oczy jako pierwsze skupiają uwagę na naszej twarzy. Dlatego niezmiernie ważne jest zadbanie o skórę pod oczami w tym dniu.

– 10 dni przed skomponujemy indywidualny zabieg dla twojej skóry. Wszystko po to, aby w jak najlepszy sposób przywrócić blask, odżywić, ale i maksymalnie nawilżyć skórę. Nie tylko makijaż będzie wyglądał świetnie, a także skóra bez niego. Masaż twarzy na zakończenie zabiegu pozwoli na chwilę relaksu, wyciszenia i odstresowanie przyszłej Panny Młodej.

Klinika SKINSPACE to nie tylko zabiegi dla Przyszłej Panny Młodej tuż przed ślubem! Nasz Projekt Panna Młoda to także wyjątkowy czas w Klinice w rytmie beauty dla przyszłej Panny Młodej i jej przyjaciółek. Oznacza to, że możesz u nas zorganizować Wieczór Panieński. Zapewnimy nie tylko strefę VIP (oddzieloną dla maksymalnego komfortu) wypełnioną procesco i cateringiem, ale nasi specjaliści z Kliniki zaopiekują się Przyszłą Panną Młodą, a także każdą kobietą bride teamu. W SKINSAPCE mamy możliwość wykonywać zabiegi na twarz, a także na ciało jednocześnie w czterech gabinetach. Czy coś więcej trzeba kobietom niż wieczór, przepełnionego świetnym towarzystwem, poczęstunkiem, prosecco, atrakcjami, a dodatkowo podczas którego ktoś zadba o ich urodę i chwilę relaksu? Brzmi kusząco, prawda?

Zachęcamy przyszłe Panny Młode do przystąpienia do Projektu, dzięki indywidualnie skomponowanym zabiegom, rozłożonym na kilka tygodni każda Panna Młoda zachwyci swoim wyglądem w ten Wielki Dzień. Natomiast Świadkowe czy też inne osoby zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów organizacji Wieczorów Panieńskich. Jesteśmy otwarci na Twoje propozycje. Napisz do nas na menagement@skinspace.pl czego oczekujesz, a my dostosujemy naszą ofertę do Ciebie i zapewnimy niezapomniany Wieczór dla każdej kobiety.

Tekst przygotowany przez:

Kosmetologa w Klinice SKINSPACE