PROJEKT BABY FACE – POZNAJ NASZ AUTORSKI PROGRAM W KLINICE SKINSPACE

Czy można oszukać czas i wyglądać o 10 lat młodziej, bez użycia skalpela? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentek, stworzyłyśmy PROJEKT BABY FACE, który ma Wam zapewnić właśnie taki efekt. Zastanawiacie się, czy jest to w ogóle możliwe? Mamy dowody, że tak!

Nasz autorski program opiera się na wykorzystaniu najnowocześniejszych technik zabiegowych, które w połączeniu z dużą wiedzą i doświadczeniem specjalistów kosmetologów, gwarantują efekt WOW! Zależy nam na uzyskaniu możliwie jak najbardziej naturalnego efektu, bez sztuczności i przerysowania. Podkreślamy i wydobywamy naturalne piękno każdej kobiety! 

Opracowanie programu wzbudziło duże zainteresowanie wśród pacjentów. Nazwanie formuły projektu Baby Face programem związane jest z kompleksowym podejściem. Opracowaliśmy serię zabiegową,j mającą na celu doprowadzenie skóry do możliwie jak najlepszego jej wyglądu, tak jak skóra dziecka! 

Przed całą procedurą określamy oczekiwania pacjenta i możliwe do uzyskania efekty. Wykonujemy zdjęcie przed pierwszym zabiegiem, a kolejne po zakończonym programie w celu porównania.

Podczas konsultacji kosmetologicznej ustalony zostaje również plan zabiegowy z określonymi terminami ich wykonania, co jest kluczowe do uzyskania jak najlepszych rezultatów. Dobrana zostaje odpowiednia pielęgnacja domowa, dostosowana do potrzeb danej skóry, podtrzymująca efekty zabiegowe. Pacjenci naszej kliniki mają stały kontakt z kosmetologami, dlatego jeśli pojawią się jakieś pytania lub wątpliwości, istnieje możliwość bezpośredniego kontaktu z osobą wykonującą daną procedurę. 

Projekt BABY FACE daje wiele możliwości! W ramach projektu wykonujemy zabiegi zarówno anti-age, jak również terapie lecznicze czy profilaktyczne. Dlatego każdy pacjent zostanie potraktowany indywidualnie z uwzględnieniem jego potrzeb!

Zagęszczamy i ujędrniamy skórę!

To podstawa zabiegów i zapewnienie młodego, promiennego wyglądu na lata. Proponowane przez nas zabiegi kosmetologiczne, po których zaobserwujesz widoczne rezultaty to:

– HIFU: wysoko skoncentrowane ultradźwięki, które powodują skracanie włókien kolagenowych, i tworzenie nowych. Zabieg silnie liftinguje i napina skórę, przywraca utracony owal twarzy, redukuje drugi podbródek. Nazwany został liftingiem bez skalpela! Wykazuje zerowy okres rekonwalescencji i co najważniejsze dla pacjentek- JEST BEZBOLESNY! Od razu po zabiegu, pacjent może wrócić do codziennych obowiązków. W ten sposób walczymy z grawitacją.

– Endermolift: zabieg idelanie sprawdzi się u Pań, które są zwolenniczkami nie inwazyjnych zabiegów. Polega na głębokim masażu struktur skóry, poprawie ukrwienia a także przedrenowaniu zastojów limfatycznych. Efekt liftingu zauważalny jest od razu po zabiegu. Procedure wykonuje się w serii zabiegowej. Sam zabieg jest bardzo przyjemny i relaksujący,  mogą wykonywać go również kobiety w ciąży! 

Stymulujemy kolagen!

W Klinice duży nacisk kładziemy na stymulowanie naturalnych procesów zachodzących w skórze, aby móc przez długi czas cieszyć się młodym, promiennym wyglądem. Zamiast stosowania popularnych wypełniaczy, które dają chwilowy efekt wolumetryczny, MY wybieramy stymulatory tkankowe! Podkreślamy naturalne piękno i dbamy, aby satysfakcjonujący stan skóry został z nami przez lata! W tym celu stosujemy najlepsze preparaty, które oprócz posiadania licznych certyfikatów bezpieczeństwa, warunkują osiągnięcie pożądanych rezultatów! Przy okazji Projektu Baby Face najczęściej stosujemy: 

– Prostrolane Inner B

– PROFHILO

– Jalupro 

– Sunekos 200 i 1200 

Jeśli zainteresował Was temat stymulatorów i chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat, to zapraszamy do przeczytania postu poświęconego stricte tym produktom (Przeczytaj więcej).

Robimy resurfacing!

Czy da się oszukać czas? Przy zastosowaniu odpowiednich technik zabiegowych – TAK! Dzięki przebudowie struktur skóry, stworzeniu nowych włókien kolagenowych i elastynowych jesteśmy w stanie osiągnąć rewelacyjne efekty! Skóra staje się bardziej jędrna, napięta, poprawia się owal twarzy a zmarszczki ulegają spłyceniu. Działanie przeciwstarzeniowe i anty-grawitacyjne, możliwe jest dzięki następującym zabiegom kosmetologicznym:

– HIFU

– Dermapen 4.0 z osoczem bogatopłytkowym

– Głębokie złuszczanie 

Dbamy o strefę oka!

Oczy są pierwszym elementem twarzy, który skupia uwagę. Zadbajmy, aby nasze spojrzenie było świetliste, bez niepotrzebnych cieni, zasinień i opuchlizn. W warszawskiej klinice kosmetologicznej SKINSPACE mamy na to sposób! Dzięki zastosowaniu autorskiej techniki łączenia stymulatorów podczas jednego zabiegu, jesteśmy w stanie osiągnąć rewelacyjne efekty, na długo! Odpowiednio dobrany preparat w rękach przeszkolonego specjalisty, jest kluczem do osiągnięcia sukcesu! Oto kilka rozwiązań, z których pacjenci naszej kliniki mogą skorzystać:

– Sunekos 200 i 1200

– Jalupro

– Pink glow boost 

– Osocze bogatopłytkowe

– Czynniki wzrostu

Usuwamy przebarwienia!

Przez prowadzenie intensywnego trybu życia, zaburzenia hormonalne, zmiany trądzikowe bądź przez przyjmowane leki, pojawia się coraz większy odsetek ludzi zmagających się z nieestetycznymi zmianami pigmentacyjnymi głównie w okolicy twarzy. To tylko przykłady niektórych z działań, zwiększających ryzyko powstania nieestetycznych przebarwień. Zarówno posłonecznych, pozapalnych jak i tych hormonalnych jesteśmy w stanie się pozbyć, na kilka sposobów. Oto niektóre z nich:

– Mezoterapia igłowa preparatem Pink glow boost: to aż 55 idealnie skomponowanych, wysokiej jakości składników aktywnych stymulujących procesy naprawcze poszczególnych warstw skóry. Dzięki obecności glutationu, dochodzi do aktywnego hamowania tyrozynazy (enzym odpowiedzialny za produkcję barwnika w skórze, czyli melaniny), w konsekwencji proces tworzenia melaniny, nie zostaje zaburzony i nie powstają nowe przebarwienia! Te zmiany barwnikowe, które już pojawiły się na skórze, po zabiegu są zredukowane, koloryt staje się bardziej ujednolicony, a cera wyraźnie rozświetlona i odżywiona. 

– Mezoterapia mikroigłowa Dermapen 4.0 +PRX: unikalne połączenie zabiegu mikronakłuć z buforowanym kwasem TCA! W rezultacie uzyskujemy ujednolicenie kolorytu, redukcję przebarwień, wyrównanie struktury skóry, zmniejszenie widoczności porów skórnych. Wiele korzyści, jeden zabieg, czy może być lepiej? 

– Osocze bogatopłytkowe: preparat użyty do zabiegu, pozyskiwany jest bezpośrednio z krwi pacjenta, przez co zmniejsza się ryzyko wystąpienia reakcji niepożądanych! Osocze wykazuje silne właściwości przyspieszające procesy regeneracyjne skóry, Po podaniu osocza przebarwienia zmieniają swój kolor (mogą stać się bardziej nasycone), a następnie ulegają delikatnemu złuszczeniu, rozjaśnieniu. Skóra w obrębie przebarwienia staje się zdrowsza, bardziej napięta i elastyczna. 

– Głębokie złuszczanie: dzięki zastosowaniu odpowiednich preparatów, jesteśmy w stanie doprowadzić do głębokiego złuszczenia naskórka. W rezultacie zarówno głębokie jak i powierzchowne przebarwienia, zostają usunięte z powierzchni skóry! Po zabiegu skóra jest jak nowa, poprawia się nawilżenie skóry, zostaje ujednolicony koloryt, rozjaśnione przebarwienia oraz pory skórne są mniej widoczne.

Redukujemy blizny!

Najczęstszym rodzajem blizn, z którym zgłaszają się do nas pacjenci, są blizny potrądzikowe. Nieestetyczne zmiany spowodowane głębokim uszkodzeniem struktur skóry poprzez występowanie aktywnego trądziku i towarzyszących mu stanów zapalnych. Kiedy problem trądziku jest już przeszłością, przychodzi czas na walkę z bliznami! Wielu pacjentom, właśnie blizny potrądzikowe, przypominają o tym trudnym okresie, w którym występował wzmożony trądzik (więcej na temat trądziku pisaliśmy tutaj). Wyróżniamy 3 rodzaje blizn: zanikowa, przerostowa, bliznowiec. Każda z nich jest inna i wymaga indywidualnego podejścia. Oto nasze sposoby na walkę z bliznami:

– Dermapen 4.0 + PRX: silny zabieg stymulujący do produkcji nowych włókien kolagenowych oraz intensywnej przebudowy skóry. Po zabiegu  struktura skóry jest wyraźnie wygładzona a blizny stają się płytsze. 

– Dermapen + osocze: mezoterapia mikroigłowa w połączeniu z osoczem bogatopłytkowym to jedno z najskuteczniejszych rozwiązań walki z bliznami, głównie zanikowymi, potrądzikowymi! Zabieg łączy 2 skuteczne metody, w rezultacie otrzymujemy rewelacyjne efekty! Spłycenie blizn- gwarantowane!

– Głębokie złuszczanie

– Mezoterapia Aquashine BTX: preparat dający świetne rezultaty w walce z bliznami.  Dzięki obecności kompleksu 7 peptydów, które stymulują, odbudowują,  regenerują skórę, a także wypełniają przestrzeń międzykomórkową, poprawia się struktura skóry, a blizny ulegają spłyceniu. 

Pracujemy nad kondycją skóry ciała!

Nie tylko w okresie wiosenno-letnim, powinniśmy dbać o utrzymanie skóry ciała w dobrej kondycji. Warto zadbać o nią również jesienią i zimą, najlepiej cały rok! Zbilansowana dieta i ćwiczenia są kluczem do posiadania nie tylko pięknego ciała, zdrowego organizmu, lecz także są nieodzownym elementem utrzymania w dobrej kondycji skóry twarzy. Na rynku kosmetologicznym występuje wiele metod umożliwiających ujędrnienie skóry, walkę z wiotkością, czy niechcianym cellulitem. Tego typu zabiegi są świetnym rozwiązaniem i pomocą dla osób, które marzą o jędrnej, elastycznej skórze, pozbawionej cellulitu, u których bardzo często dieta i ćwiczenia to nadal za mało! Oto kilka rozwiązań, które może dobrać do Twoich potrzeb kosmetolog w SKINSPACE:

– Endermologia LPG

– Fala uderzeniowa

– HIFU

Aby uzyskać najlepsze rezultaty, zabiegi wykonuje się w serii. Warto wspomnieć, że, zabiegi można ze sobą łączyć! Dzięki czemu efekty pojawią się szybciej i będą bardziej spektakularne. Nasi specjaliści po analizie skóry i problemu, z którym zgłasza się pacjent dobierają odpowiednie rozwiązania, dlatego nie musicie zastanawiać się, który zabieg jest przeznaczony dla was i pozwoli uzyskać najlepsze rezultaty! 

Do zobaczenia w SKINSPACE!

Tekst przygotowany przez:

Kosmetologa w SKINSPACE