PACJENCI SKINSPACE UWIELBIAJĄ STYMULATORY TKANKOWE – ELL SKIN BOOST JAKO NOWY ZABIEG ANTI-AGE W KLINICE

Z myślą o skórach odwodnionych, pozbawionych jędrności, skórach, które potrzebują silnej rewitalizacji i niwelowania skutków fotostarzenia o jednoczesnym stymulującym działaniu w Klinice SKINSPACE w Warszawie wprowadziliśmy nowy zabieg – ELL Skin Boost! Najsilniejszy wśród naszych stymulatorów tkankowych.

Na czym polega nowy zabieg?

Zastosowanie w zabiegu innowacyjnego produktu Ell stimulate pozwala na redukcję zmarszczek, niwelację braku napięcia i ogólną poprawę kondycji skóry. Preparat, który wykorzystujemy do zabiegu ELL Skin Boost opiera się na stymulatorze tkankowym oraz substancji, która pozwoli przywrócić odpowiednie nawilżenie skóry. Zabieg jest silnie stymulujący, podczas jednej sesji zostanie podane aż 3 ml substancji aktywnych.

Cała tajemnica działania ELL Skin Boostu tkwi w tym, że zawiera on wysokie stężenie polinukleotydów, bo aż 45 mg oraz połączenia ich w jednym preparacie z nieusieciowanym kwasem hialuronowym. Dodatkowo nasza autorska metoda iniekcyjna pozwala na osiągnięcie maksymalnych rezultatów terapii. Zabieg oczywiście poprzedzony jest demakijażem i aplikacją kremu znieczulającego, w celu zapewnienia największego komfortu podczas wizyty.

Jak działają polinukleotyd? Czyli o efektach zabiegu ELL Skin Boost

Polinukleotydy są to krótkie fragmenty kwasów nukleinowych RNA i DNA, których działanie stymulacyjne jest wielokierunkowe. Jako składniki kompatybilne z organizmem wpływają aktywizująco na już obecne włókna podporowe, poprzez poprawę ich jakościowej struktury, jak również ilościowo poprzez indukcję fibroblastów do produkcji nowych białek obecnych w skórze właściwej. Wykazują się wysokim bezpieczeństwem bez skutków ubocznych przy jednoczesnym uzyskaniu efektów terapeutycznych. Oprócz właściwości stymulujących komórki skóry również polinukleotydy wykazują właściwości antyoksydacyjne, niwelujące wolne rodnik, na które jesteśmy narażeni każdego dnia. Poprzez nadmierny stres i miejski styl życia wzmaga się ilość wolnych rodników, które odpowiadają za starzenie się organizmu. Można więc powiedzieć, że Ell Skin Boost zabieg bazujący na polinukleotydach to idealne rozwiązanie do stymulowania i opóźniania procesów starzenia na kilku poziomach.

Efekt biorewitalizacji wzmacnia obecność kwasu hialuronowego o bardzo wysokim stężeniu. Takie połączenie jest odżywczą bombą skóry.

Kolejną zaletą naszego zabiegu jest to, że nie daje on efektów wolumetrycznych. W SKINSPACE skupiamy się na stymulacji, a nie na wypełnianiu. Jest to doskonały wybór dla osób, które nie chcą ingerować w zmianę rysów wyglądu, natomiast zależy im na podtrzymaniu naturalnej, nie przerysowanej formy twarzy i zachowaniu młodego wyglądu.

Zabieg jest skierowana dla osób które mają skórę:

– z oznakami odwodnienia, przesuszoną,

– poszarzałą,

– pozbawioną jędrności i napięcia,

– z objawami fotostarzenia,

– z licznymi załamaniami skórnymi, zmarszczkami mimicznymi,

– sprawdzi się również w naszych terapiach profilaktycznych, aby podtrzymywać i opóźniać oznaki starzenia, jak również w terapiach leczniczych.

Przeciwwskazania do zabiegu ELL Skin Boost:

– choroby nowotworowe i chemioterapia,

– ciąża i karmienie piersią,

– infekcje skóry, aktywna opryszczka,

– ogólnoustrojowe, niewyrównane schorzenia,

– przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych (jeśli istnieje możliwość należy je odstawić na tydzień przed planowanym zabiegiem).

Ell Skin Boost to zabieg działający na poziomie komórkowym, tak więc procesy regenerujące zachodzą w głębszych warstwach skóry. Wielokierunkowe działanie zabiegu pozwala na osiągnięcie nawilżenia skóry, działania liftingującego anti-age, a także na zwalczaniu wolnych rodników, które przyczyniają się do szeregu zmian degradacyjnych w skórze (właściwości antyoksydacyjne). Jest to idealny zabieg pozwalający opóźnić oznaki starzenia, a efekty dodatkowo budują się w czasie. Z każdym kolejnym zabiegiem rezultaty się wzmacniają i wyczuwalna jest poprawa jakości skóry. Dodatkowo nawadnia i nawilża skórę, a w połączeniu z innymi terapiami szytymi na miarę uzyskujemy efekt jędrnej i gładkiej skóry.

Tekst przygotowany przez:

Kosmetologa w Klinice SKINSPACE