NASZE SPOSOBY NA EFEKT WOW BEZ OKRESU REKONWALESCENCJI – POZNAJ 3 ZABIEGI PO KTÓRYCH OD RAZU MOŻESZ PODBIJAĆ ŚWIAT :)

Intensywny okres jesienno-zimowy w naszej klinice trwa, a Pacjenci SKINSPACE w pełni wykorzystują go na mocną przebudowę swojej skóry, która w efekcie przyniesie pożądany przez wszystkich efekt Baby face. W działaniach zabiegowych stawiamy w głównej mierze na zabiegi agresywno-kontrolowane, bo to one dają nam największe możliwości, ale czy wiesz, że to nie jedyny sposób, by zadbać o skórę i przygotować ją na zbliżające się święta? Dla osób, które z różnych względów nie mogą sobie pozwolić na mocniejsze procedury, a w tym szczególnym, świątecznym czasie chciałyby wyglądać i czuć się wyjątkowo – również mamy rozwiązania! Jakie? O tym przeczytasz w dzisiejszym wpisie 🙂

Terapie zabiegowe komponowane przez naszych specjalistów zawsze dobierane są indywidualnie do potrzeb skóry, ale też oczekiwań i możliwości naszego Pacjenta. Wykorzystując różne procedury dążymy do redukcji najbardziej problematycznych zmian na skórze powstałych w przebiegu trądziku, redukcji przebarwień i blizn oraz silnego odmłodzenia skóry i prewencji przeciwstarzeniowej. To właśnie w efekcie połączenia różnych technik uzyskujemy upragniony efekt baby face. 

Wśród naszych procedur zabiegowych możemy wyróżnić szczególne 3 zabiegi, które pozwalają cieszyć się piękną i zdrową skórą bez żadnego okresu rekonwalescencji, a więc idealnie sprawdzą się jako przygotowanie skóry na magiczny okres świąt:

AMBER REDERM – to zdecydowanie nasz ulubieniec, ale nie tylko nasz. Nasi Pacjenci pokochali go równie mocno! Zabieg wykorzystuje moc działania kwasu bursztynowego, który podany w głąb tkanek prowadzi do redermalizacji, wzmocnienia procesów regeneracyjnych i przebudowy skóry, a tym samym poprawy kolorytu, rozświetlenia, podkreślenia kości jarzmowych, jak również zagęszczenia i ujędrnienia. Co więcej, obecnie jest on objęty grudniową promocją! Nie pozostaje więc nic innego jak sprawdzić moc jego działania na własnej skórze 🙂

LASER PIKOSEKUNDOWY – technologia mocno liftingująca, która zapewnia efekt napiętej, promiennej, jędrnej i elastycznej skóry. Dodatkowo jest idealnym rozwiązaniem dla osób borykających się z problematyką blizn ubytkowych. Wiązka laserowa wnikając bezpośrednio do skóry właściwej, nie uszkadza powierzchownych tkanek, a skupia się na mocnej stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny. Co ważne, bez bólu i okresu rekonwalescencji, a więc bezpośrednio po wykonanej procedurze możesz śmiało podbijać świat! 

BOTOX LIKE – to procedura zabiegowa oparta o relaksujący, lecz intensywnie liftingujący masaż kobido, który w połączeniu z określonymi substancjami aktywnymi oraz maską gipsową pozwala uzyskać efekt napięcia tkanek, wygładzenia zmarszczek, poprawy jędrności i elastyczności, podkreślenia owalu twarzy oraz silnego działania przeciwstarzeniowego. To idealne rozwiązanie dla osób, które w sposób nieinwazyjny chciałyby poprawić jakość swojej skóry, a tym samym postawić na relaks i odpoczynek od codziennych obowiązków, szczególnie w mocno zabieganym czasie przedświątecznym.

Spotkajmy się w Klinice, gdzie podczas konsultacji ocenimy stan Twojej skóry, omówimy efekty jakie chciałabyś/chciałbyś uzyskać, a następnie indywidualnie dobierzemy najbardziej odpowiednią procedurę. Zadbamy, byś nie tylko doświadczył/a magii naszego miejsca, ale przede wszystkim byś w ten świąteczny okres mogła/mógł poczuć się wyjątkowo pięknie ze sobą i swoją skórą! 

Tekst przygotowała:

Maja Gaworowska – Kosmetolog w SKINSPACE IZABLEA SZYMBOR