ZESPÓŁ

IZABELA BAGIŃSKA

Specjalizuję się w zabiegach dla skór, które wymagają więcej zaangażowania ze strony specjalisty jak i samego pacjenta. Uważam, że to, co dzieje się na naszej skórze jest odzwierciedleniem pracy całego organizmu, dlatego zawsze szukam przyczyny powstawania niedoskonałości skórnych nie tylko w pielęgnacji kosmetycznej, ale również w stylu życia, badaniach hormonalnych, nietolerancjach pokarmowych, odporności na stres.

Doświadczenia moich pacjentów udowodniły, że nie ma rzeczy niemożliwych a sama jestem najlepszym potwierdzeniem, ponieważ borykam się z AZS. Chcę pomagać, poprawiam to, z czym pacjent nie poradzi sobie sam- ale dzięki naszej współpracy, widzę zadowolenie i uśmiech. I czuję, ze jestem na właściwym miejscu.

Oprócz terapii specjalistycznych, wykonuję zabiegi z zastosowaniem stymulatorów tkankowych.

Izabella Jabłońska - Kosmetolog

Absolwentka Wyższej Szkoły Inżynierii i Zdrowia w Warszawie, gdzie uzyskała stypendium naukowe dla najlepszych studentów. W IB SKINSPACE zajmuje się przeprowadzaniem terapii leczniczych, profilaktycznych i anti-aging. Zabiegi w zakresu modelowania sylwetki przy użyciu nowoczesnych urządzeń też nie są jej obce. Izabella stale poszerza swoją wiedzę z zakresu kosmetologii, śledzi informacje o nowościach oraz uczestniczy w licznych szkoleniach i kongresach. Jej pasją od wielu lat jest anatomia i procesy zachodzące wewnątrz organizmu. Swoją wiedzę wykorzystuje w codziennej pracy, dzięki czeku doskonale potrafi wyjaśnić jakie zmiany zachodzą w naszym organizmie podczas konkretnych zabiegów.

Agata Skibińska - Kosmetolog

...

Anna Karwińska - Kosmetolog-Pielęgniarka

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego na kierunku Pielęgniarstwo oraz Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia na kierunku Kosmetologia. Na obu uczelniach uzyskała stypendium naukowe. Obecnie połączenie obu fakultetów pozwala jej na holistyczne podejście do pacjenta. W IB SKINSPACE zajmuje się terapiami leczniczymi dla skór trudnych, profilaktycznymi, anti-aging oraz wykonywaniem zabiegów na ciało . Anna stale pogłębia swoją wiedzę i umiejętności poprzez uczestnictwo w konferencjach i szkoleniach oraz śledzi wszelkie nowości z zakresu kosmetologii. Jej drugą pasją jest wizaż - uwielbia podkreślać kobiece piękno i sprawiać, że kobiety czują się jeszcze lepiej w swojej skórze.

Dr Anna Pasierb

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, w trakcie Doktoratu z dermatologii. Podczas studiów prężnie działająca naukowo, zrealizowała 3 Mini- Granty Naukowe. Autorka i współautorka publikacji naukowych oraz monografii „Podstawy Endokrynologii” pod redakcją Prof. Tomasza Bednarczuka. Wielokrotny wykładowca na konferencjach naukowych dla lekarzy i studentów. Laureatka nagrody Grand Prix of 12th WIMC. W 2016 roku odbyła staż naukowy w ośrodku Lausanne University Hospital CHUV w Szwajcarii. Członek wielu towarzystw naukowych w zakresie dermatologii, medycyny estetycznej oraz medycyny stylu życia. Od 2019 roku certyfikowany European Health and Fitness Lifestyle Advisor.

Katarzyna Czarnowska - Menadżer

...

Daria Marszow - Recepcjonistka

Daria to absolwentka Wyższej Szkoły Nauk o Zdrowiu w Bydgoszczy na kierunku kosmetologia estetyczna. Obecnie kontynuuje naukę na studiach II stopnia w Wyższej Szkole Społeczno-Medycznej w Warszawie. Praca w IB SKINSPACE daje jej możliwość rozwoju i przygotowania do zawodu kosmetologa. Dzięki zdobytej wiedzy z łatwością udziela pacjentom wyczerpujących informacji na temat zabiegów w Klinice. Jej priorytetem jest budowanie zaufania i dobrych relacji oraz satysfakcja pacjentów. Zawsze chętna do pomocy, z uśmiechem na twarzy odpowie na wszelkie pytania.

Ewelina Michalak

...

Michalina Sutkowska

...