SKUTECZNE WYSZCZUPLANIE PRZED LATEM – ZABIEG ENDERMOLOGII

Wraz z nadejściem wiosny zaczął się sezon na wiosenne i letnie sukienki. Zastanawiasz się pewnie teraz jak polepszyć wygląd swojego ciała, aby śmiało wskoczyć wkrótce w bikini? My mamy na to swój sposób – zabieg Endermologii! Bezpieczne i skuteczne wyszczuplanie, z którym zdążysz jeszcze przed latem!

Po zimie nasza skóra, także na ciele, jest często przesuszona, blada, utraciła jędrność. Nawet mogły pojawić się dodatkowe kilogramy i uwidoczniła się pomarańczowa skórka na udach i pośladkach. Dlatego okres wiosenny jest idealny, aby pomyśleć o zaawansowanej aparaturze, która pozwoli nam na wymodelowanie i wyszczuplenie sylwetki.

Technologia Endermologi LPG jest to jedna z najskuteczniejszych metod walki z cellulitem, nadmiarem tkanki tłuszczowej, wiotkością skóry, a także obrzękami. Urządzenie wyposażone jest w głowicę ze specjalnymi rolkami, która zasysa fałd skóry z różną intensywnością, aby pobudzić uśpione komórki do pracy. Poprzez to skóra jest stymulowana do produkcji kolagenu i elastyny. W tkance tłuszczowej leżącej tuż pod skórą, aktywowany jest proces lipolizy, czyli rozkładu tłuszczu. Dzięki temu komórki tłuszczowe się rozpadają i zostają wydalane przez organizm.

Jest to idealny zabieg dla Ciebie jeśli:

– czujesz utratę jędrności skóry na ciele,

na skórze pojawiły się nierówności i występuje cellulit, ​

-chciałabyś wymodelować sylwetkę i stracić kilka centymetrów w obwodzie,​

-zmagasz się z obrzękami, zastojem wody w organizmie,​

-masz uczucie ciężkich nóg.​

2.Jak przebiega zabieg?

Ko przeprowadzonej konsultacji, na której został określony problem skórny oraz zostały wyeliminowane przeciwwskazania, zostaniesz poproszona o nałożenie specjalnego kombinezonu. Następnie Ty możesz się już tylko położyć i chwilę odpocząć, a specjalista przystąpi do pracy, dopasuje parametry endermologii do Twoich potrzeb i opracuje problematyczne obszary Twojego ciała. Endermologia jest przyjemnym zabiegiem natomiast początkowe masaże mogą być nieco bardziej odczuwalne, szczególnie jeśli posiadamy dużo lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej, bądź gdy borykamy się z dużymi zastojami limfatycznymi.

3.Jakie są efekty?

Gierwsze efekty po endermologii zauważysz już po kilku zabiegach. Skóra będzie bardziej napięta, gładka i wyrównana, a obrzęki znikają. Endermologia silnie stymuluje proces redukcji tkanki tłuszczowej poprzez rozbijanie adipocytów, dzięki czemu ułatwia redukcję obwodów i zmniejszenie widoczności cellulitu.

4.Pakiety zabiegowe

Pierwsza opcja to pakiet 10 endermologii. Cena to 1500 zł zamiast 1800 zł. Najlepiej wykonywać 2 razy w tygodniu.

Drugi pakiet to 2w1 – jest to niesamowicie skuteczne połączenie dwóch technologii ENDERMOLOGII Z FALĄ AKUSTYCZNĄ, które pozwoli na osiągniecie rezultatów w szybszy czasie. Fala uderzeniowa będzie rozdrabniała komórki tłuszczowe na mniejsze cząsteczki. Skóra już po pierwszym zabiegu jest jędrniejsza. Endermologia dokończy i wzmocni to co już zaczęła fala akustyczna. Dzięki masażowi próżniowemu usunie nadmiar wody, przedrenuje ciało i ujędrni skórę. Dzięki temu pozbędziesz się pomarańczowej skórki i zagęścisz skórę, która w dotyku będzie gładka i jędrna. Pakiet ten zawiera 5 endermologii i 5 fal akustycznych w cenie 2000 zł zamiast 2400 zł.

Trzeci pakiet 3w1 to 8 endermologii, 6 fali akystycznych oraz 1 lipoliza. Cena 3000 zł zamiast 3640 zł. Tutaj również mamy połączenie Endermologi z falą uderzeniową, ale pakiet ten jest wzbogacony o lipolizę iniekcyjną, dzięki której możesz pozbyć się tkanki tłuszczowej w newralgicznych miejscach np.: dolna partia brzucha, boczki, lub tzw. bryczesy oraz nad kolanami. .

4w1 – Najbardziej rozbudowany pakiet w naszej Klinice. Zawiera on 5 endermologii, 3 fale uderzeniowe lub 3 lipolizy iniekcyjne oraz HIFU na wybraną partię ciała. Jest to pakiet idealny dla osób, które w sposób kompleksowy chcą wymodelować swoje ciało. Poprzez redukcję tkanki tłuszczowej dzięki fali i lub lipolizie inekcyjne oraz silnemu ujędrnieniu ciała za pomocą endermologii oraz dodatkowemu opracowaniu trudnych i wymagających obszarów za pomocą HIFU, który nie tylko ujędrni ale również podziała na adipocyty tkanki tłuszczowej. Jest to korzystna oferta w cenie 4000 zł .

Czas trwania zabiegu

Czas trwania zabiegu na ciało w SKINSPACE to ok 20-25 min. fali akustycznej oraz 60 min. endermologii, czyli łącznie zarezerwuj sobie 1,5 godziny na chwilę odpoczynku w przypadku łączenia tych dwóch zabiegów. Częstotliwość wykonywania endermologii z falą akustyczną to również 2 razy w tygodniu. Jeśli zdecydujesz się na pakiet 4 w 1 razem ze specjalistą rozplanowane zostaną zabiegi.

Jeśli nie wiesz, na który z pakietów się zdecydować, podczas konsultacji chętnie odpowiemy Ci na pytania i doradzimy, który z nich jest najlepszy dla Ciebie.

Tekst przygotowany przez:

Kosmetologa w Klinice SKINSPACE