NOWE STYMULATORY TKANKOWE W IB SKINSPACE – NAJLEPSZE EFEKTY ZABIEGOWE NA DŁUGI CZAS!

Jeśli ktoś obserwuje nas już od dawna to na pewno wie, że stymulatory tkankowe to jedne z ulubionych zabiegów w Klinice SKINSPACE. Uwielbiamy je za naturalne efekty oraz wszechstronność działania na różne problemy skórne, między innymi takie jak suchość, odwodnienie, reaktywność, braku jędrności czy redukcja blizn. 

Stymulujemy, nie wypełniamy!

Stymulatory tkankowe to preparaty, które w naturalny sposób odmładzają skórę twarzy. W tym przypadku spowalnianie starzenia polega na pobudzeniu produkcji kolagenu, którego z wiekiem nasz organizm produkuje coraz mniej. Głównie substancje aktywne zawarte w stymulatorach to: polinukleotydy, kwas hialuronowy o dużym stężeniu, hydroksyapatyt wapnia. W naszej Klinice nie znajdziecie wypełniaczy, które powodują zwiększenie objętości tkanek oraz zmianę rysów twarzy! Zdecydowanie wolimy działanie stymulatorów tkankowych, a nasze hasło “Stymulujemy, nie wypełniamy” nie bez przyczyny jest już kojarzone z nami. W SKINSPACE stawiamy na poprawę stanu skóry, podkreślając nasze naturalne piękno. Każdy z nas jest inny, a my chcemy podkreślić i wydobyć to co w nas najlepsze!

Nowości w SKINSPACE

Rynek stymulatorów tkankowych ciągle się powiększa – zawsze śledzimy nowości i wybieramy dla naszych Pacjentów same perełki, które dają nam jeszcze większe możliwości w uzyskaniu jak najlepszych efektów zabiegowych. W lutym do grona stymulatorów tkankowych dołączyły dwa nowe:

Pluryal Densify 

Stymulator tkankowy, który zawiera substancje aktywne jak kwas hialuronowy, wysoko oczyszczone polinukleotydy i mannitol, które działają na skórę regenerująco, odbudowująco, poprawiają gęstość i jędrność skóry. To bardzo silne kondycjonowanie skóry i działanie anti-age. Dodatkowym plusem jest fakt, że stymulator ten jest w pełni wchłanialny, biokompatybilny, co oznacza, że nie ma ryzyka alergii. Świetnie sprawdzi się u osób z szarą, zmęczoną skórą, pozbawionej odpowiedniego nawilżenia, a także po zabiegach laseroterapii czy mezoterapii mikroigłowej.

Pluryal Silk

Stymulator ten zawiera żel polinukleotydowy o niskim stężeniu co pozwala na bezpieczną pracę na takich obszarach jak okolica oka, szyji, a nawet dłoni. To aż 2ml produktu bogatego w polinukleotydy, który w naszej Klinice dedykujemy przede wszystkim naprawie skóry wokół oczu. Preparat ma bardzo silne działanie nawilżające, regenerujące oraz rozjaśniające, co skutkuje redukcją zasinień i zdrowym kolorem skóry. Sprawdza się nawet przy bardzo zaawansowanych problemach

Przeciwwskazania do zabiegu:

  • ciąża i karmienie piersią
  • choroby nowotworowe i chemioterapia
  • infekcje skóry, aktywna opryszczka
  • ogólnoustrojowe, niewyrównane schorzenia 
  • przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych

Jeśli chcecie sami się przekonać, jak dobry wpływ na stan naszej skóry mają nasze najnowsze stymulatory to zapraszamy do SKINSPACE. Do końca lutego oba zabiegi objęte są ofertą na ten miesiąc:

Pluryal Densify w tym miesiącu 1200 zł zamiast 1500 zł

Pluryal Silk w tym miesiącu 1000 zł zamiast 1300 zł

Coraz częściej odwiedzają nas Pacjenci, którzy chcą skorzystać z magii stymulatorów tkankowych, co nas bardzo cieszy. Medycyna estetyczna wykorzystuje ogromny potencjał stymulatorów tkankowych na wszelkie problemy skórne. Pacjentom nie zależy tylko i wyłącznie na wypełnieniu i modelowaniu, ale przede wszystkim na głębokiej stymulacji komórek skóry, co skutkuje efektami na dłuższy okres czasu, niż w przypadku wypełniaczy.

Tekst przygotowany przez:

Agatę Skibińską, Kosmetologa-pielęgniarkę w Klinice SKINSPACE