AUTORSKIE PROJEKTY IB SKINSPACE

Projekt BABY FACE

Czy można oszukać czas i wyglądać o 10 lat młodziej, bez użycia skalpela? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Pacjentek, stworzyłyśmy PROJEKT BABY FACE, który ma Wam zapewnić właśnie taki efekt. Zastanawiacie się, czy jest to w ogóle możliwe? Mamy dowody, że tak!

Nasz autorski program opiera się na wykorzystaniu najnowocześniejszych technik zabiegowych, które w połączeniu z dużą wiedzą i doświadczeniem specjalistów kosmetologów, gwarantują efekt WOW! Zależy nam na uzyskaniu możliwie jak najbardziej naturalnego efektu, bez sztuczności i przerysowania. Podkreślamy i wydobywamy naturalne piękno każdej kobiety! 

Program Baby Face to działanie kompleksowe. Tworzymy w nim serię zabiegową, mającą na celu doprowadzenie skóry do możliwie jak najlepszego jej wyglądu, tak jak skóra dziecka! Przed całą procedurą określamy oczekiwania pacjenta i możliwe do uzyskania efekty. Wykonujemy zdjęcie przed pierwszym zabiegiem, a kolejne po zakończonym programie w celu porównania.

Projekt BABY FACE daje wiele możliwości!

  • Zagęszczamy i ujędrniamy skórę
  • Stymulujemy kolagen
  • Robimy resurfacing
  • Dbamy o strefę oka
  • Usuwamy przebarwienia
  • Redukujemy blizny!
  • Pracujemy nad kondycją skóry ciała!

 

W ramach projektu wykonujemy zabiegi zarówno anti-age, jak również terapie lecznicze czy profilaktyczne. Dlatego każdy pacjent zostanie potraktowany indywidualnie z uwzględnieniem jego potrzeb!

PROJEKT PANNA MŁODA

Dla każdej Panny Młodej ślub to wyjątkowy dzień, który wymaga mnóstwo przygotowań. Każda kobieta chce wyglądać i czuć się szczególnie. Oprócz przepięknej sukienki, dopełnieniem wyglądu w tym dniu jest makijaż, ale czy tylko on? Oczywiście główną rolę odgrywa tutaj skóra! Aby makijaż wyglądał atrakcyjnie i przetrwał cały dzień i noc, ważne jest przygotowanie cery przyszłej Panny Młodej. W IB SKINSPACE mamy na to sposoby. I dlatego też powstał Projekt Panna Młoda, który pozwoli nam zadbać o promienną cerę bez niedoskonałości każdej Panny Młodej. W naszej Klinice specjalnie z tej okazji przygotowaliśmy kilka pakietów obejmujących Projekt Panna Młoda bo każda Panna Młoda zasługuje na to, aby zachwycić swoim wyglądem w ten dzień.

W ramach naszego Projektu w IB SKINSPACE każda przyszła Panna Młoda może skorzystać z jednego z 3 pakietów zabiegowych:

PAKIET EKSPRESS – Doskonały wybór jeśli chcesz, abyśmy zajęli się przygotowaniem twojej skóry na ten wielki dzień. Obejmuje on pakiet 3 zabiegów na twarz dla przyszłej Panny Młodej w cenie 2000 zł zamiast 2400 zł.

PAKIET LUX – Drugi nasz pakiet to nie tylko skóra twarzy, ale także ekspresowy pakiety na ciało, który pozwoli w szybki sposób wymodelować sylwetkę, poprawić jędrność skóry ciała i pomoże zniwelować cellulit. Będziesz nie tylko przygotowana na ślub, ale także na podróż poślubną. Pakiet ten obejmuje więc 3 zabiegi na twarz oraz Pakiet 2w1 na ciało dla Panny Młodej (5x endermologia + 5x fala uderzeniowa). Wszystko w cenie 3800 zł zamiast 4800 zł.

PAKIET SPECIAL – Trzecia nasza Propozycja to Pakiet, który pozwoli na zadbanie nie tylko o skórę Panny Młodej, ale także o najbliższą dla niej kobietę – mamę lub świadkową. Obejmuje on 3 zabiegi na twarz dla Panny Młodej oraz 3 zabiegi na twarz dla mamy lub świadkowej w cenie 3500 zł zamiast 4800 zł.

3 ZABIEGI NA TWARZ DLA PRZYSZŁEJ PANNY MŁODEJ

– Pierwsza wizyta powinna odbyć się 5 tygodni przed datą ślubu. Podczas niej wykonane zostanie oczyszczanie skóry Hydrafacial + PRX. To połączenie pozwoli na zniwelowanie nadbudowanej warstwy rogowej skóry, oczyszczenie jej z zaskórników, ale także regenerację, odbudowę i poprawę napięcia.

– 3 tygodnie przed: Wykonamy mezoterapię igłową twarzy i strefy oka. Dzięki doborze indywidualnego preparatu do potrzeb skóry Panny Młodej jesteśmy w stanie silnie ją nawilżyć, spłycić zmarszczki, ale także wyrównać kolory i dodać blasku. Nie zapominamy też o okolicy oka, która często jest przesuszona i ma widoczne zasinienia. A przecież to oczy jako pierwsze skupiają uwagę na naszej twarzy. Dlatego niezmiernie ważne jest zadbanie o skórę pod oczami w tym dniu.

– 10 dni przed skomponujemy indywidualny zabieg dla twojej skóry. Wszystko po to, aby w jak najlepszy sposób przywrócić blask, odżywić, ale i maksymalnie nawilżyć skórę. Nie tylko makijaż będzie wyglądał świetnie, a także skóra bez niego. Masaż twarzy na zakończenie zabiegu pozwoli na chwilę relaksu, wyciszenia i odstresowanie przyszłej Panny Młodej.

Klinika IB SKINSPACE to nie tylko zabiegi dla Przyszłej Panny Młodej tuż przed ślubem! Nasz Projekt Panna Młoda to także wyjątkowy czas w Klinice w rytmie beauty dla przyszłej Panny Młodej i jej przyjaciółek. Oznacza to, że możesz u nas zorganizować Wieczór Panieński. Zapewnimy nie tylko strefę VIP (oddzieloną dla maksymalnego komfortu) wypełnioną procesco i cateringiem, ale nasi specjaliści z Kliniki zaopiekują się Przyszłą Panną Młodą, a także każdą kobietą bride teamu. W IB SKINSAPCE mamy możliwość wykonywać zabiegi na twarz, a także na ciało jednocześnie w czterech gabinetach. Czy coś więcej trzeba kobietom niż wieczór, przepełnionego świetnym towarzystwem, poczęstunkiem, prosecco, atrakcjami, a dodatkowo podczas którego ktoś zadba o ich urodę i chwilę relaksu? Brzmi kusząco, prawda?

Umów się na zabieg, wspólnie pomożemy Twojej skórze.