JALUPRO SUPER HYDRO – IDEALNY ZABIEG NA LATO I NIE TYLKO!

Lato to piękny czas dla naszej duszy, czas odpoczynku, urlopów, ciepłych dnia. Ale jednocześnie jest to czas bardzo wymagający dla naszej skóry. W okresie tym jest ona narażona na działanie wielu czynników zewnętrznych. Najbardziej szkodliwe jest oczywiście promieniowanie UV, ale także wysoka temperatura, wiatr czy słona morska woda będą zostawiały ślad na kondycji naszej skóry. Czynniki te powodują uszkodzenie bariery ochronnej skóry, co przy niewłaściwej pielęgnacji może objawić się wysypem niedoskonałości. Z kolei skutki działania promieniowania UV na skórę mogą być zarówno zauważalne bezpośrednio i wkrótce po opalaniu (np. rumień, opalenizna i pogrubienie skóry), ale także odległe w czasie.Skóra narażona na przewlekłe działanie promieni słonecznych staje się sucha, szorstka i pogrubiała. Efektem uszkodzenia włókien kolagenowych i elastynowych jest utrata jędrności i wiotczenie skóry, pojawianie się bruzd, głębokich zmarszczek oraz opadanie owalu twarzy.

JALUPRO SUPER HYDRO – MUST HAVE NA LATO

Biorąc pod uwagę te czynniki w IB SKINSPACE w tym miesiącu wprowadziliśmy nowość – zabieg idealny w sezonie letnim na przywrócenie zdrowej i mocno nawilżonej skóry.  

To mezoterapia igłowa Jalupro Super Hydro – odmładzająca, opatentowana, unikalna formuła, która zawiera bardzo wysokie stężenie dwóch molekuł kwasu hialuronowego (nisko i wysokocząsteczkowy HA), kompleks 7 aminokwasów oraz 3 peptydy. Produkt ma silne działanie liftingujące i przywracające naturalny owal twarzy. Składniki aktywne wzmacniają więzadła twarzy, poprawiają owal i napięcie. Zabieg stymuluje produkcję włókien podporowych, sprawiając, że skóra odzyskuje jędrność i elastyczność. I co ważne, Jalupro Super Hydro dogłębnie nawilża skórę i nadaje jej gładkość.

WSKAZANIA DO ZABIEGU:

  • skóra narażona na ekspozycję na słońce
  • skóra zmęczona, pozbawiona napięcia i elastyczności
  • skóra mocno odwodniona, przesuszona
  • utracony owal twarzy, tzw. chomiki
  • utracona objętość i zwiotczenie skóry

JAK WYGLĄDA ZABIEG?

Przed zabiegiem w Klinice zawsze odbywa się wnikliwa konsultacja. Zadaniem specjalisty jest ocena stanu skóry oraz rozmowa z pacjentem o jego zdrowiu i oczekiwaniach. Kosmetolog omówi w szczegółach procedurę zabiegu i odpowie na wszelkie pytania. Przeprowadzony przez niego wywiad przedzabiegowy pozwoli wykluczyć wszelkie przeciwwskazania i ustalić czy zabieg jest w danym przypadku odpowiedni. 

Sam zabieg trwa około 30-45 minut, a poprzedza go znieczulenie miejscowe, tak aby komfort pacjenta był jak największy podczas zabiegu. Terapia opiera się na bezpośrednim wstrzyknięciu za pomocą cienkich igieł niewielkich ilości preparatów w wyznaczone punkty na twarzy lub szyi. Zabieg nie wymaga rekonwalescencji – tuż po wyjściu z gabinetu nie zaleca się jednak wykonywania makijażu, aktywności fizycznej, przebywania w saunie czy ekspozycji skóry na słońce.

Zabieg Jalupro Super Hydro jest szczególnie zalecany dla osób z utratą jędrności i elastyczności skóry, dla osób, które zauważyły wzmożoną wiotkość skóry i które obserwują utratę nawilżenia i nadmierną suchość skóry, a także dla osób chcących uzyskać poprawę konturu twarzy, bez zmieniania proporcji twarzy i jej rysów.

Zabieg nie tylko bardzo dobrze nawilży, wygładzi i ujędrni skórę. Odzyska ona dawny blask i zdrowy kolor skóry, ponieważ Jalupro Super Hydro wykorzystuje nieograniczony potencjał regeneracyjny skóry, pobudza nasze komórki do wzmożonej pracy. Tym samym zabieg jest doskonałą propozycją na okres letni, w którym chcemy przygotować naszą skórę do wakacyjnego wypoczynku lub gdy już po nim potrzebuje ona silnego nawilżenia i regeneracji.

Tekst przygotowany przez:

Agatę Skibińską – Kosmetolog i pielęgniarkę w IB SKINSPACE